reklama

Přizpůsobivá sluchátka, virtuální 3D brýle a chytré hodinky od Tinydeal.com sponzorovaný článek

Přizpůsobivá sluchátka, virtuální 3D brýle a chytré hodinky od Tinydeal.com [sponzorovaný článek]
2015-09-19T14:00:57+01:00
• 19. 9. 2015
1

Axgio Sprint Sport

Ke sportům často využíváme telefony pro sledování aktivity. Ve většině případech k telefonu připojíme sluchátka, ze kterých slyšíme motivační hudbu, abychom dokázali podat nejlepší výkon. Tinydeal.com zlevnil  sluchátka značky Axgio, která mají jednou velkou výhodu. Tato sluchátka jsou totiž bezdrátová a podporují nejnovější Bluetooth 4.1. takže vám nebude překážet kabel. Sluchátka jsou plastová, ale materiál využitý u konců je vyroben tak, aby se přizpůsobil tvaru vašich uší. Tím pádem by nemělo docházet k nepříjemných bolestem nebo k vypadávání. Cena sluchátek je 31 $. Při koupi využijte kupón 70Zm68r2RY.

1

Baofeng Mojing III 3D

Virtuální realita je tím, co nás čeká v blízké budoucnosti. Již nyní si však můžete vyzkoušet, jak to asi bude všechno vypadat. Brýle Baofeng Mojing III 3D jsou zpracovány tak, aby vydržely i hrubší zacházení. Pro zkoumání virtuální reality vám postačí váš telefon, který by měl mít uhlopříčku od 4,7 do 6 palců. Podporována jsou rozlišení HD, fullHD a doporučené je pak QHD (2K). Cena těchto brýlí je 46 $ s kupónem BM9off.

2

Smart watch U8

Hodinky Smart watch U8 mají v těle procesor od společnosti MediaTek a nabídnou vám mnoho funkcí. Můžete díky nim pořizovat fotky ze svého smartphonu přes funkci remote camera. Další funkcí je synchronizace kontaktů a samozřejmě monitor aktivit, konkrétně se jedná o krokoměr. V hodinkách si lze nastavit i budík a hlídat ztrátu vašeho mobilu. Cena hodinek je 18 $ bez kupónu.

Catch709F

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Petr Hošek

19. 9. 2015, 20:22
Android aplikace

Na AliExpress.com jsou za 15 dolaru.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim