reklama

P┼Öizp┼»sobiv├í sluch├ítka, virtu├íln├ş 3D br├Żle a chytr├ę hodinky od Tinydeal.com sponzorovan├Ż ─Źl├ínek

P┼Öizp┼»sobiv├í sluch├ítka, virtu├íln├ş 3D br├Żle a chytr├ę hodinky od Tinydeal.com [sponzorovan├Ż ─Źl├ínek]
2015-09-19T14:00:57+02:00
ÔÇó 19. 9. 2015
1

Axgio Sprint Sport

Ke sport┼»m ─Źasto vyu┼ż├şv├íme telefony pro sledov├ín├ş aktivity. Ve v─Ťt┼íin─Ť p┼Ö├şpadech k telefonu p┼Öipoj├şme sluch├ítka, ze kter├Żch sly┼í├şme motiva─Źn├ş hudbu, abychom dok├ízali podat nejlep┼í├ş v├Żkon. Tinydeal.com zlevnil ┬ásluch├ítka zna─Źky Axgio, kter├í maj├ş jednou velkou v├Żhodu. Tato sluch├ítka jsou toti┼ż bezdr├ítov├í a podporuj├ş nejnov─Ťj┼í├ş Bluetooth 4.1. tak┼że v├ím nebude p┼Öek├í┼żet kabel. Sluch├ítka jsou plastov├í, ale materi├íl vyu┼żit├Ż u konc┼» je vyroben tak, aby se p┼Öizp┼»sobil tvaru va┼íich u┼í├ş. T├şm p├ídem by nem─Ťlo doch├ízet k nep┼Ö├şjemn├Żch bolestem nebo k vypad├ív├ín├ş. Cena sluch├ítek je 31 $. P┼Öi koupi vyu┼żijte kup├│n┬á70Zm68r2RY.

1

Baofeng Mojing III 3D

Virtu├íln├ş realita je t├şm, co n├ís ─Źek├í v bl├şzk├ę budoucnosti. Ji┼ż nyn├ş si v┼íak m┼»┼żete vyzkou┼íet, jak to asi bude v┼íechno vypadat. Br├Żle Baofeng Mojing III 3D jsou zpracov├íny tak, aby vydr┼żely i hrub┼í├ş zach├ízen├ş. Pro zkoum├ín├ş virtu├íln├ş reality v├ím posta─Ź├ş v├í┼í telefon, kter├Ż by m─Ťl m├şt uhlop┼Ö├ş─Źku od 4,7 do 6 palc┼». Podporov├ína jsou rozli┼íen├ş HD, fullHD a doporu─Źen├ę je pak QHD (2K). Cena t─Ťchto br├Żl├ş je 46 $ s kup├│nem┬áBM9off.

2

Smart watch U8

Hodinky Smart watch U8 maj├ş v t─Ťle procesor od spole─Źnosti MediaTek a nab├şdnou v├ím mnoho funkc├ş. M┼»┼żete d├şky nim po┼Öizovat fotky ze sv├ęho smartphonu p┼Öes funkci remote camera. Dal┼í├ş funkc├ş je synchronizace kontakt┼» a samoz┼Öejm─Ť monitor aktivit, konkr├ętn─Ť se jedn├í o krokom─Ťr. V hodink├ích si lze nastavit i bud├şk a hl├şdat ztr├ítu va┼íeho mobilu. Cena hodinek je 18 $ bez kup├│nu.

Catch709F

reklama
reklama

Obchodn├ş sd─Ťlen├ş za jeho┼ż obsah odpov├şd├í objednavatel.

Komentáře

Petr Hošek

19. 9. 2015, 20:22
Android aplikace

Na AliExpress.com jsou za 15 dolaru.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim