reklama

Huawei – vernisáž se soutěží o Huawei P8 P8 Noční Svět

Huawei – vernisáž se soutěží o Huawei P8 [P8 Noční Svět]
2015-09-24T15:55:46+01:00
• 24. 9. 2015
1

Sedmnáctého září proběhla slavnostní vernisáž s vyhlášením soutěže o nejlepší fotografie #P8NocniSvet. Výherci obdrželi ceny v podobně chytrých telefonů Huawei P8 a hlavní výru, celých 100 000 Kč, si přišel převzít Filip Petrák. Akci moderoval Jan Kraus a zpívala na ní i Emma Smetana. Nemohla chybět ani světelná show, lightpainting či živá hudba.

HUAWEU_Manes_Filip-Petrak_Tony-Rong

Soutěžilo se ve třech kategoriích – noční město a architektura, noční příroda nebo noční život a performance. Celkem bylo vybráno, kromě hlavního výherce, 10 vítězů, kteří obdrželi telefon Huawei P8 od modelek České Miss, fotografa Adolfa Ziky, Dagmar Pavlíkové z Asociace profesionálních fotografů ČR a ředitele terminálové divize Huawei pro ČR Tony Rong.

Fotografická soutěž #P8NocniSvet zaměřená na noční fotografie pořízené chytrým telefonem probíhala od 9. 7. do 9. 9. 2015 a byla určena všem fotografickým nadšencům. V rámci projektu prohěhly také workshopy s profesionálními fotografy a ambasadory (garanty) soutěže. Fotografie soutěžcí nahrávali na web www.P8NocniSvet.cz, nebo prostřednictvím sociálních sítí Twitter a Instagram vždy s hashtagem #P8NocníSvet.

HUAWEU_Manes_037 HUAWEU_Manes_076 HUAWEU_Manes_svetelna-show

Pokud jste se soutěže neúčastnili nebo se vám nepodařilo zastihnout snímky zaslané do soutěže, můžete se podívat na následující stránku – p8nocnisvet.cz, nebo se zajít podívat na výstavu, která bude probíhat až do 17. 10 2015. Pro více informací o asociace fotografů, navštivte jejich oficiální stránku – asociacefotografu.com.

bsh

Vítězná fotografie

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Velmi příjemná akce s povedenými fotografiemi.
Navíc bylo velmi zajímavé sledovat co se děje ve „fotostudiu P8“.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim