reklama

Honor 4C Plus – větší úložiště vyslyšeno

Honor 4C Plus – větší úložiště vyslyšeno
2015-09-14T10:30:28+01:00
• 14. 9. 2015

U společnosti Huawei je všechno připraveno k tomu, aby mohlo dojít k oficiálnímu představení vylepšeného modelu Honor 4C. Telefon uvedený v dubnu letošního roku si vyslouží pouze pár nepatrných změn k lepšímu. Čínský výrobce chce novinku s názvem Honor 4C Plus uvést široké veřejnosti již v tomto týdnu a následně také ihned spustí jeho prodej. Přesná prodejní cena bude samozřejmě oznámena až po odhalení.

Honor 4C

Zařízení by v přední části mělo opět zabírat 5palcový displej s rozlišením 1 280 x 720 pixelů a 8megapixelová kamerka na populární selfie snímky. Uvnitř si největší proměnou projde interní úložiště, které bude mít dvojnásobně větší kapacitu – 16 GB. Zbývající specifikace mají být beze změn, takže se jen pro připomenutí hodí zmínit osmijádrový procesor Kirin 620 z vlastní dílny taktovaný na frekvenci 1,2 GHz.

K hardwarovým součástem zbývá dodat operační paměť RAM o velikosti 2 GB. Záda ponesou 13megapixelový fotoaparát s přisvětlovací LED diodou a baterii s kapacitou 2 550 mAh. Co se týče softwarové stránky, tak tu zastoupí známá nadstavba Emotion UI v neupřesněné verzi. Nakonec ucelenější informace budou k dispozici během následujícího týdne.

Honor 4C Plus

Zdroj: mobipicker.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim