reklama

Google aplikace nabízí nová oznámení, zatím pro některé uživatele

Google aplikace nabízí nová oznámení, zatím pro některé uživatele
2015-09-14T07:40:00+01:00
• 14. 9. 2015
1

Google Now je velice slušný společník, tedy pro zobrazování informací a upozorňování na určité události, data a tak podobně. Upozornění v notifikační liště je nicméně trochu neohrabané a stále je zobrazováno informací méně než více. Nyní se to však snad začíná měnit a uživatelé konečně dostanou mnohem více.

12.09.15 - 1

Jak si můžete všimnout, první notifikace je onou novinkou v aktualizované Google aplikaci. Nově je priorita navýšena, tudíž se zobrazuje výše. To samozřejmě není vše, stačí se podívat do nastavení, kde máte nastavené zobrazování různých informací a dat. Primárně se tak jedná o sportovní novinky, změny počasí, různá zajímavá místa, příběhy či videa.

settings

V nastavení se objevila nová políčka, jež si můžete nastavit dle svého. Pokud vám nové notifikace přijdou otravné, stačí sem zajít a vypnout je. Zatím není jasné, kdy dostanou aktualizaci i ostatní uživatelé, jelikož se objevuje víceméně sporadicky.

2015-09-13 18.54.14

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Miroslav Maršál

14. 9. 2015, 7:55
Android aplikace

Mě to jede někdy od minulého týdne.
(Note 4, A-5.1.1)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim