reklama

Návrat bývalé divize Siemensu na mobilní trh?

Návrat bývalé divize Siemensu na mobilní trh?
2015-08-31T07:00:59+02:00
• 31. 8. 2015
1

Společnost Siemens byla velmi známá v době, kdy se na trhu neobjevovaly chytré mobilní telefony. Maximálně jste si tehdy mohli zakoupit komunikátor. Bohužel jsme se museli se Siemensem rozloučit, jelikož jako jedna z prvních společností opustila trh s mobily.

The-first-smartphone-from-Gigaset-ex-Siemens

V roce 2008 byla divize Siemens Home and Office Communication Devices GmbH & Co. KG (SHC) odkoupena společností Arques Industries, přičemž vznikl výrobce Gigaset. Ten nikdy nevstoupil na pole smartpohonů, ale možná dojde ke změně již na letošním veletrhu IFA v Berlíně.

The-first-smartphone-from-Gigaset-ex-Siemens (1)

Právě tam by měl být představen smartphone nesoucí označení GS55-6. Ve výbavě najdeme Snapdragon 810, 3GB RAM, 32GB úložiště, foťáky nabízející 16 MPx a 8 MPx a displej s rozlišením Full HD. Systém by měl být Android 5.1.1 Lollipop. Co se týče konstrukce, měla by mít novinka kovový rám. Více informací neuniklo a zajisté se již zanedlouho dozvíme, jestli jsou tyto informace správné.

The-first-smartphone-from-Gigaset-ex-Siemens (2)

SamozĹ™ejmÄ› bude záleĹľet, pokud dojde k pĹ™edstavenĂ­, jakou politiku nastavĂ­ Gigaset. Konkurence je silná, zejmĂ©na z ÄŚĂ­ny, a proto bude muset nÄ›jakĂ˝m zpĹŻsobem zaujmout zákaznĂ­ky – pravdÄ›podobnÄ› pĹŻjde cestou nĂ­zkĂ© ceny, ale je to jen odhad.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

netexoor .

31. 8. 2015, 8:18

Tak to přeji Siemensu hodně štěstí a nějaký ten úspěch klidně ať zničí upadající firmy jako je Sony, HTC, LG, BB třeba tady mít pořádnou konkurenci na poli androidu a slabých systému.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim