Huawei v rámci své značky Honor představil nový smartphone Honor 7i, který se jen tak neztratí na trhu a rozhodně vybočuje z řady. Největší zajímavostí je foťák, který lze vyklopit, díky čemuž získáte velmi dobře vybavený snímač pro pořizování selfie fotografií.
Kromě toho novinka nabízí kovové zpracování se slušnými specifikacemi. Mimo to se podařilo Huawei zapracovat i čtečku otisků prstů, ale nenajdete ji pod displejem, nebo na zadní straně. Nachází se na boku smartphonu, na pozici ukazováčku, když držíte mobil v pravé ruce.
Specifikace
- procesor: Snapdragon 616, 4 x 1.5GHz + 4 x 1.2GHz, Adreno 405
- displej: 5,2 palce, Full HD
- RAM 3 GB
- úložiště 32 GB + microSD (až 32 GB)
- kamera: 13 MPx, dual LED blesk, f/2.0
- WiFi 802.11 b / g / n, BT4.0,
- baterie: 3090 mAh
- rozměry: 141,6 mm x 71,2 mm x 7,8 mm, 160 gramů
- Systém: Huawei EMUI 3.1 (Android 5.1 Lollipop)
V současnosti existují jen čínské verze, u kterých nenajdete plnohodnotnou podporu LTE. Uvidíme, jestli tentokrát Honor zapracuje na podpoře u nás. Základní cena je v rozmezí 1599 až 1899 čínských yuanů, což je v přepočtu 6 100 až 7200 Kč.
Zdroj: gizmochina.com
💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.
Sony představilo SmartBand 2
Ochutnávky #4 – OnePlus 2
Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

Libor Foltýnek
20. 8. 2015, 13:33Překlep v nadpisu :)
Přemysl Vaculík
Díky.