reklama

Acer chce dobýt veletrh IFA se čtyřmi novými modely s Windows

Acer chce dobýt veletrh IFA se čtyřmi novými modely s Windows
2015-08-01T15:15:56+02:00
• 1. 8. 2015

Když se řekne Windows Phone, většina lidí si zřejmě vybaví barevné placky od Nokie či Microsoftu. Aby ne, celých 97 % prodaných telefonů s mobilními Windows nese na zádech logo Nokia nebo Microsoft. Zbylá 3 % patří z poloviny HTC, o druhou polovinu se dělí firmy Samsung, Huawei a mnoho dalších výrobců, kteří si Windows Phone příliš neoblíbili.

acerliquidm220

Zvednout svůj procentuální podíl letos hodlá Acer, který se nedávno pokusil o jakýsi návrat ve formě lowendového modelu Liquid M220. S jeho prodejností byla společnost zřejmě natolik spokojená, že s sebou na veletrh IFA do Berlína přiveze v září hned čtyři nové modely se systémem od Microsoftu.

Záměrně bylo v odstavci výše použito nekonkrétní označení systému, protože zatím není jasné, zda telefony poběží na Windows Phone, nebo již na nových Windows 10 Mobile.

Jisté vlastně v tuto chvíli není vůbec nic, protože jediné, co víme, je to, že Acer nějaké modely představí. Známé zatím nejsou ani přibližné parametry těchto modelů. Očekává se však, že alespoň jedna z novinek by mohla být vybavena o něco lépe a konkurovala by tak současným Lumiím ze střední a vyšší třídy.

Zdroj: wmpoweruser.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat