iPhone 6 můžete ochránit krytem za 25 tisíc

iPhone 6 můžete ochránit krytem za 25 tisíc
2015-08-02T08:00:53+02:00
• 2. 8. 2015

Produkty od společnosti Gresso nejsou zrovna cenově dostupné a u jejich nejnovějšího výrobku tomu rozhodně nebude jinak. Švýcarský výrobce využil prémiových materiálů při výrobě nové řady příslušenství pro iPhone 6. Přesněji se jedná o kryty, které telefon nejen ochrání, ale také mu hlavně zvýší estetickou stránku. Pokud tedy někdo nechce dát za telefon od Gresso takřka 100 tisíc korun, tak má možnost využít tuto přijatelnější variantu.

Gresso Regal Case (3)

Kryt pod názvem Regal Case je samozřejmě vyráběn převážně ručním zpracováním. Nejlevnější verze nabídne z použitých materiálů pouze titan. Naopak náročnější zákazníci si mohou ještě připlatit za provedení ve zlatě. U nich navíc nechybí ani povrchová PVD, která se vyznačuje vyšší tvrdostí, odolností vůči korozi nebo otěru. Tato vrstva se nanáší pod velmi vysokým tlakem na základní materiál, takže nemůže dojít k odloupnutí barvy jako u běžně dostupných krytů.

Gresso Regal Case (2) Gresso Regal Case (4)

Vzhledem k tomu, že jde o limitovanou kolekci, tak každý kryt získává unikátní číslo od 1 až do 999. Základní model s označením T1 vychází na 1 000 dolarů (tj. cca 24 649 Kč bez daně). Zbývající dva lišící se jen druhem zlata (bílé/žluté) stojí 1 500 dolarů (tj. cca 36 974 Kč bez daně). Výrobce podle svých stránek počítá s těmito kryty i pro nadcházející iPhone 6s. Ovšem Apple může provést mírné designové úpravy a tím Gressu zhatit plány do budoucna.

Gresso Regal Case (1) Gresso Regal Case (5)

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat