reklama

První opravdová hra pro Messenger

První opravdová hra pro Messenger
2015-06-15T06:42:31+01:00
• 15. 6. 2015

Už je to nějaký ten pátek, kdy Facebook otevřel aplikaci Messenger třetím stranám. Mezitím jsme se tedy mohli dočkat aplikací, které dokáží přehrávat GIFy, audio či audiovizuální obsah. Nicméně jsme mohli slyšet i o tom, že se chystají hry pro Messenger, což si téměř nikdo nedovedl pořádně představit. Nyní jsme se dočkali a první hra, od vývojářů Clay.io, vypadá poměrně dobře, avšak jsou zde i stinné stránky.

facebook-messenger-doodle-draw-2015-06-10-03

Novinka se jmenuje Doodle Draw a funguje na jednoduchém principu. Stačí něco nakreslit, poslat přátelům skrze soukromou zprávu nebo sdílet na Facebooku, a poté už stačí jen čekat, zda někdo bude ochoten hádat a jestli někdo vůbec uhodne, co že to zapeklitého jste vlastně nakreslili.

Jak jsem již říkal, je zde i stinná stránka. Míním tím reklamy, popřípadě všeobecně spam, jenž mohou aplikace přinášet na tuto „otevřenou“ platformu. Zatím se s tím ovšem Facebook vypořádával velmi zdatně a můžeme jen doufat, že tomu tak zůstane i nadále.

logo-app Doodle Draw for Messenger Clay.io Zdarma ANDROID

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim