reklama

GUG.cz zve na technologicky zaměřené akce červen

GUG.cz zve na technologicky zaměřené akce [červen]
2015-06-02T07:25:59+02:00
• 2. 6. 2015

Chcete se dozvědět něco nového? Rádi si pokecáte s lidmi, kteří sdílejí vaše nadšení pro technologie? Pak by vám neměly uniknout akce v rámci GUG.cz a přidružených skupin. Vybrali jsme pro vás několik akcí se zaměřením na technologie, zejména ty mobilní.

gug-cerven

GDG Coding Dojo Jihlava #1

Coding Dojo je místo, kam můžete přijít a potrénovat své dovednosti v programování. Dojo se neomezuje na konkrétní jazyky, ani na žádnou úroveň dovedností. Jazyk i problém je zvolen na začátku každého doja na základě demokratickým principů. Nemusíš se bát, že nebudeš dostatečně znát programovací jazyk, nebo že nejsi tak skvělý programátor jako ostatní, dojo je místo, kam se chodíme učit.

Registrace

Lightning talks #1

Poslední setkání před prázdninami Červnová akce bude opět v domácí režii. A to hned čtyřikrát. Aby byla akce něčím zvláštní, nebude tentokrát jedna dlouhá, ale čtyři krátké přednášky na různá témata.

Těšit se můžete na

  • Jazyk GO a Ondřeje Smolu
  • Docker jako prostředí pro automatizaci testů a Radima Daniela Pánka
  • Apple Watch a Vláďu Bělohradského
  • Funkcionální fígle v JavaScriptu a Jirku Vraného

A protože se pak až do září odmlčíme, bude následovat také G-Pivo, kde se můžeme pobavit o tom, co pro vás na podzim chystáme, ale také o tom, co byste chtěli slyšet či vyzkoušet vy.

Registrace

GDG Garage Ostrava

Je to místo podobné hackespace, makerspace, které má sloužit k pravidelnému setkávání a řešení mini projektů v malých skupinách lidí s cílem vyzkoušet si něco nového a sdílet vědomosti. Podstatné body GDG Garage: – nikdo není dokonalý – je OK se zeptat někoho na radu, není OK smát se někomu, kdo něco neví – zkusit nové věci – dostat se z komfortní zóny – spolupráce v malých skupinkách – 2 – 5 lidí ok, 5+ už je moc – sdílení – pomáháním ostatním sami zlepšujeme svoji znalost.

Registrace na #8

Registrace na #9

Ingress Triple Party

Dne 20. 6. se bude konat další bitva o město u řeky Sázavy, ve Žďáru nad Sázavou! Sraz je u portálu Památník padlých (socha Ivana). Je jen na tobě, jestli podpoříš svoji frakci, nebo ji necháš napospas nepříteli. Bitva začíná ve 14:00 a potrvá, dokud nezůstane naživu poslední muž.

Cílem obou frakcí bude zabrat svými poli co největší území města a dále snaha o co nejvyšší procentuální nahrabání AP členům frakce, díky čemuž bude účast více než zajímavá pro nováčky. Podrobnější pravidla jsou k dispozici zde: goo.gl/TdF4ph

Každému doporučujeme vzít si další zdroj energie pro své elektronické zbraně a ochranu pro případ nepříznivých povětrnostních vlivů.

Registrace

Android TV Hackathon v Praze

GDG Prague a společnosti TP Vision (výrobce televizorů Philips) a Avast pořádají vývojářský hackathon. Během akce budeme vytvářet aplikace pro platformu Android TV. Autoři nejlepších aplikací vyhrají zajímavé ceny od společnosti TP Vision. TP Vision také marketingově podpoří vybrané aplikace nahrané do Google Play.

Registrace

aDev Meetup

Cyklus pravidelných androidích přednášek a setkání Android vývojářů. Zaměříme se především na problémy a zákoutí, nad kterými vývojáři stráví několik hodin, nebo dokonce dní.

Registrace

Pokud by vás zajímaly i jiné akce a příležitosti, navštivte kompletní seznam všech událostí na měsíc červen.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat