reklama

Chytré hodinky Alcatel Onetouch Watch se začínají prodávat v Česku a na Slovensku

Chytré hodinky Alcatel Onetouch Watch se začínají prodávat v Česku a na Slovensku
2015-06-17T14:42:55+01:00
• 17. 6. 2015
3

Na začátku letošního roku jsme vás informovali o představení nových hodinek od společnosti Alcatel. Ty se mohou pyšnit mnohými funkcemi jako měření tepu, spánkové činnosti nebo kroků. Podporu pro různá zařízení nabídnou také nemalou. Hodinky si tedy můžete připojit k zařízením s Androidem (od verze 4.3) a iOS (od verze 7). Důležitým faktorem je ovšem Blueotooth, které musí musí být ve verzi 4.0 nebo novější.

WATCH 1 White

Nové Watch tedy nabídnou 1,22palcový IPS displej, rozměry 10,5 mm (výška) a 41,8 mm (průměr), váhu 55 gramů, Bluetooth verze 4.0 nebo baterii o kapacitě 210 mAh (doba nabíjení je přibližně 1h). Samozřejmostí je velké množství dalších senzorů – akcelerometr, gyroskop, výškoměr, senzor srdečního tepu, e-kompas, NFC, vibrace, voděodolnost a prachotěsnost (IP67).

Alcatel Onetouch zahájil v Česku a na Slovensku prodej hodinek Watch, které nabídnou atraktivní design a příznivou cenu. Jsou určeny všem, kteří nedají dopustit na tradiční vzhled hodinek, ale vyžadují současně spoustu chytrých funkcí. Novinka je kompatibilní se smartphony Android i iOS, a kromě zobrazování aktuálního času zvládne také příjem notifikací, ovládání fotoaparátu a hudby v mobilu nebo měření fitness aktivit.

Watch-Premium_White-Front-Longband Watch-Premium_White WATCH_BLACK_Side-right_open WATCH_BLACK_Side-left WATCH_BLACK_front-left WATCH_BLACK_Back-left

Nové hodinky Watch od společnosti Alcatel se začnou prododávat během následujících dnů. Jejich cena byla stanovena na 3 490 Kč, resp. 124,90 €.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

martinvavra

30. 6. 2015, 9:19

Myslím že nejdůležitější parametr bude výdrž. Ted jsem si četl o Asus a úžasný je ze pokud používáte měřič tepu, vydrží AZ 24h. „Jak úžasné“
Jinak na označení O nesoucí od Alcatel už mám alergií. .. ale to je jen subjektivní názor. ..

Lucie Budínová

17. 6. 2015, 17:29

Cyhtré hodinky neznám, ale chytré hodinky určitě. Jinak se omlouvám za rejpání, ale taková chyba bije úplně do očí.

Pavel Mareš

17. 6. 2015, 19:41

Děkuji, opraveno.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim