reklama

Aktualizace MX Playeru s sebou přináší opravu mnoha chyb a jednu novou hlavní funkci

Aktualizace MX Playeru s sebou přináší opravu mnoha chyb a jednu novou hlavní funkci
2015-06-08T10:30:41+01:00
• 8. 6. 2015

Pro přehrávání videí a audio obsahu na svém zařízení můžete vybírat z mnoha aplikací v Obchodu Play. Jednou z těch nejznámější a nejpoužívanějších je právě MX Player, který měl ve starší verzi problém, čehož si mohli všimnout uživatelé s operačním systémem Android verze 5.0 a novější. Nově vydaná aktualizace tedy spravuje mnoho bugů, ale také přidává novou a zásadní funkci – sběr titulků z webu.

nexus2cee_2015-06-07-16.57.46 nexus2cee_2015-06-07-16.59.42 nexus2cee_2015-06-07-17.07.40

Mezi dřívější hlavní chyby patří špatný HW+ dekodér, který byl nyní opraven pro verzi Androidu 5.1 (platí pro některá zařízení). Další už nám zbývají jen nově přidané funkce. Najdeme zde tedy možnost smazat nebo přejmenovávat soubory na externím úložišti (paměťové kartě), změnit tlačítka další/předchozí na přetočit vpřed/vzad (Settings > Player > Next/Prev > FF/Rew), přenastavit si auto schovávání “ovládací panel pro přehrávání” nebo nastavení horní a dolní šipky na externí klávesnici tak, aby prováděly určitou akci.

Ale přejděme k hlavní novince, k níž se vztahují obrázky výše. Nyní tedy máte možnost stahovat titulky z online služeb. Primárně však aplikace hledá jejich správnou verzi na webu opensubtitles.org, a to tím způsobem, že vezme název souboru a jazyk systému. Poté hledá nejlepší možné kombinace, které vám zobrazí. Titulky také můžete uploadovat.

Aplikace je ke stažení zdarma v Obchodu Play, avšak pokud chcete podpořit vývojáře, nikdo vám v tom bránit nebude.

logo-app MX Player J2 Interactive Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim