reklama

Wear Mini Launcher – nová verze a nové funkce

Wear Mini Launcher – nová verze a nové funkce
2015-05-27T14:00:25+02:00
• 27. 5. 2015

Pro chytré hodinky všeho druhu už existuje mnoho aplikací, které je dokáží obohatit o něco více. Nově přišla další aktualizace pro aplikaci Wear Mini Launcher v Obchodu Play a musím říci, že její možnosti a funkce nejsou vůbec k zahození.

wml-2 wml-1

K čemu tedy vlastně aplikace slouží? V podstatě přináší rozšířené a upravené možnosti, které už existují. Nicméně v poslední aktualizaci přibylo pár novinek, na něž se mohou aktuálně těšit vlastníci následujících modelů – LG G Watch, Samsung Gear Live, Moto 360, LG G Watch R, Sony SmartWatch 3, Asus Zenwatch. Já mám k dispozici Sony Smartwatch 3, kde funguje vše bez větších problémů.

wml3 wml4

A co přibylo za nové funkce? V rychlém nastavení si nyní můžete přeorganizovat ikonky, které můžete vidět výše. Dále zde máme Flashlight (svítilna) – což vám na hodinkách otevře kompletně bílou obrazovku, Music control (ovládací čudlíky pro přehrávání hudby) a Lock phone screen (jednoduché vypnutí obrazovky telefonu – nutno potvrdit v zařízení).

Aktualizace jako taková ještě není dostupná v Obchodu Play, avšak autor vzal APK soubor nové verze (v4.0) a dal jej k dispozici pro nedočkavce. Pokud tedy chcete využít šance, stačí stáhnout APK soubor (instalujte na vlastní riziko), nainstalovat jej a užít si vše, co aplikace přináší. Dozvědět více se můžete také zde.

logo-app Wear Mini Launcher Nicolas POMEPUY Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim