reklama

Sharp uvedl 4 novinky do série Aquos

Sharp uvedl 4 novinky do série Aquos
2015-05-31T09:10:19+01:00
• 31. 5. 2015

Za několik posledních týdnů se u společnosti Sharp uskutečnilo hodně změn v nabídce zařízení. Japonský výrobce uvedl celkem tři mobilní novinky a k nim navíc ještě přibyl jeden tablet. Všechna zařízení mají dva společné prvky. Zapadají do populární řady Aquos, kde v drtivé většině naleznete modely s minimálními rámečky. Jedná se tedy o Aquos Crystal 2, Aquos Zeta SH-03G, Aquos Crystal Xx a tablet Aquos Pad SH-05G.

Sharp-AQUOS-CRYSTAL-2-a Sharp-AQUOS-CRYSTAL-2-white

Druhé pokračování Aquos Crystal přichází s větším 5,2palcovým S-Pure LED HD displejem, pod nímž pracuje čtyřjádrový procesor Snapdragon 400 (1,2 GHz), 2GB operační paměť RAM, 16GB úložiště a 2030mAh baterie. Další vlastnosti zahrnují 8MPx fotoaparát, přední 2,1MPx kamerku, Wi-Fi, NFC nebo podporu LTE. Spuštění prodeje má proběhnout v polovině července.

Model Aquos Zeta SH-03G disponuje 5,5palcovým IGZO displejem s Full HD rozlišením. Výkon mu dodává nový procesor Snapdragon 810, paměť RAM o velikosti 3 GB a 32GB úložiště. Zadní fotoaparát potěší 13megapixelovým OIS senzorem se skvělou světelností objektivu F/1.9. U něj nechybí přisvětlovací LED dioda či snímač otisků prstů. Kvalitní hudební poslech zajistí technologie DTS Dolby Surround. Celkovou výdrž obstarává 3 000mAh baterie, která by měla vydržet až 2 dny v provozu. Výbavu uzavírá systém Android ve verzi 5.0 Lollipop.

Sharp-outs-Aquos-ZETA-SH-03G-with-record-slow-mo-video-and-LED-lights-in-the-metal-edge Aquos-SH-03G

Třetím zástupcem se stal model Aquos Crystal Xx, který především zaujme obrovským 5,7palcovým S-Pure LED displejem (Full HD rozlišení). V hardwarové části zabírá místo procesor Snapdragon 810, grafický čip Adreno 430, 3GB operační paměť RAM a 32GB úložiště podporující 128GB paměťové microSD karty. K zachycení záznamů poslouží 13megapixelový fotoaparát nebo přední 2MPx kamerka. Jak v předchozích případech, tak i zde je samozřejmostí zvýšená odolnost vůči vodě. Jeho oficiální prodej odstartuje v tomto měsíci.

Sharp-Aquos-Xx_6 Sharp-Aquos-Xx_7

Poslední novinkou dnes bude tablet s názvem Aquos Pad SH-05G. Zařízení v podstatě zdědilo specifikace po výše uvedených modelech a po stránce designu jen dostal rozměry hodné tabletu. Takže na seznamu najdete 7palcový IGZO displej s Full HD rozlišením, procesor Snapdragon 810, 2GB paměť RAM, rozšiřitelné 32GB úložiště, 3 900mAh baterii, 8MPx fotoaparát, přední 2,1MPx kamerku či předinstalovaný Android 5.0 Lollipop. Prodej začne v polovině července.

Sharp-Aquos-Pad-SH-05G Sharp-Aquos-Pad-SH-05G (1)

Zdroje: androidcommunity.com, phonearena.com, tablet-news.com, androidheadlines.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim