reklama

Samsung doplní řadu Galaxy J o model Pop

Samsung doplní řadu Galaxy J o model Pop
2015-05-31T12:30:06+02:00
• 31. 5. 2015

Nová nejnižší řada Galaxy J, kterou společnost Samsung uvedla teprve koncem ledna tohoto roku, bude doplněna o jednu novinku. Všeobecně telefony v této kategorii neoplývají žádnými dokonalými technologiemi a lze předpokládat, že ani tentokrát nová řada nevyjede ze zajetých kolejí. Model by měl dostat název Galaxy J1 Pop, i když jeho samotný přívlastek nemusí být konečný.

Galaxy J1 4G

Jihokorejský výrobce doposud ještě udržel všechny specifikace pod pokličkou, ale ty nebudou příliš odlišné od jediného zástupce Galaxy J1 (SM-J100). Ten disponuje 4,3palcovým WVGA displejem, dvoujádrovým procesorem od Spreadtrum, 512MB operační pamětí RAM, 4GB úložištěm, 5megapixelovým fotoaparátem a Androidem ve verzi 4.4 KitKat. Zda vůbec půjde o další přírůstek do řady nebo pouhého nástupce, ukážou asi až následující týdny.

Nicméně počítá se s celosvětovou dostupností, takže český trh by nemusel vynechat. Po stránce výkonu bychom nejen my ocenili větší paměť RAM, úložiště či o něco rychlejší procesor. Avšak pokud zůstaneme stát při zemi, tak Samsung provede minimum změn, mírně upraví název a nasadí prodejní cenu okolo 3500 Kč včetně DPH. První Galaxy J1 u nás startoval na ceně 2999 Kč.

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim