reklama

Plague Inc. – nákaza se rozšířila na Windows Phone

Plague Inc. – nákaza se rozšířila na Windows Phone
2015-05-18T11:00:00+02:00
• 18. 5. 2015

Populární strategická hra Plague Inc. je nově dostupná také pro Windows Phone. Hra je známá z Androidu, iOS, ale také jako počítačová verze. Vaším úkolem je si zpočátku vybrat, zda chcete hrát za bakterii, vir nebo jiného parazita, zvolit počáteční lokalitu výskytu a pomocí jeho vylepšování a mutací zahubit postupně celé lidstvo.

 plague_inc_mutation plague_inc_plagues

V průběhu hry dostáváte DNA body, pomocí kterých vylepšujete svou nákazu, přizpůsobujete ji různým podmínkám a rozšiřujete způsoby jejího přenášení. Vylepšovat lze v celkem třech sekcích, kterými jsou šíření, symptomy a schopnosti. Šíření určuje, jakým způsobem a jak lehce se bude choroba šířit, v symptomech si zvolíte, jakým způsobem se nemoc projevuje a jak rychle se na ni umírá. Ve schopnostech chráníte svou nákazu před různými klimatickými podmínkami, nebo zde můžete zpomalit vývoj léku na svou chorobu. Vyhráváte, pokud se vám podaří vyhubit kompletně celé lidstvo. Pokud je lék vyvinutý kompletně nebo se vám nepodaří nakazit celé lidstvo, prohráváte.

plague_inc_dna plague_inc_madagascar wp_ss_20150506_0012 (1)

Hra je dostupná pro telefony s operačním systémem Windows Phone 8.1 a stojí 25 korun. Podporovány jsou všechny modely, včetně těch s 512MB pamětí RAM.

[winphone]plague-inc/8bfeb7ae-c1ff-49db-8126-e3bfb7a02c17[/winphone]

Zdroj: windowscentral.com

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim