reklama

GUG.cz zve na technologicky zaměřené akce květen

GUG.cz zve na technologicky zaměřené akce [květen]
2015-05-11T08:00:51+02:00
• 11. 5. 2015

Chcete se dozvědět něco nového? Rádi si pokecáte s lidmi, kteří sdílejí vaše nadšení pro technologie? Pak by vám neměly uniknout akce v rámci GUG.cz a přidružených skupin. Vybrali jsme pro vás několik akcí se zaměřením na technologie, zejména ty mobilní.

unnamed

GDG Garage Ostrava

Je to místo podobné hackespace, makerspace, které má sloužit k pravidelnému setkávání a řešení mini projektů v malých skupinách lidí s cílem vyzkoušet si něco nového. Dalším cílem pak je sdílení vědomostí.

Podstatné body GDG Garage: – nikdo není dokonalý – je OK se zeptat někoho na radu, není OK smát se někomu, kdo něco neví – zkusit nové věci – dostat se z komfortní zóny – spolupráce v malých skupinkách – 2 – 5 lidí ok, 5+ už je moc – sdílení – pomáháním ostatním sami zlepšujeme svoji znalost.

Monetizace mobilních aplikací

Máš vlastní appku? Bezva, ale jestli nechceš, aby tě dál živila maminka, je čas zamyslet se, jak ji monetizovat. Věrka ti ukáže, jakými cestami se dát od marketingu pro placenou verzi až po monetizaci aplikace jako reklamního prostoru třetích stran – třeba Googlu. Sestav si vlastní bitevní plán a vyraz na vítězné tažení!

Přednášku povede zkušená lektorka +Věrka Koukalová. Ta zkombinovala zkušenosti v optimalizaci výkonnostních kampaní s vedením týmu a stala se vedoucí Performance týmu v H1.cz. Dnes pracuje pro Google a je také jedním ze sedmi Google Certified Trainers.

Přednáška se bude konat na VŠPJ v obvyklém čase 17:00, tentokrát ale pozor – ve čtvrtek. Rádi bychom naše akce dlouhodobě přesunuli blíže konci týdne, což by mělo více vyhovovat vysokoškolákům.

Google I/O Extended 2015

Zažijte stejnou atmosféru jako bude na konci června v San Franciscu, kde bude probíhat Google I/O, největší světová akce Googlu. Ne všichni mohou být v Americe osobně přítomni, a tak pro vás mnoho skupin po celé ČR připravuje stream a často i nějaký doprovodný program. Vyberte si to své město a nezapomeňte se registrovat!

5 tipů pro rozjezd podnikání a důležitost networkingu

GBG Kolín pořádá 27. 5. 2015 od 8 hodin třetí event. Hodina setkání je netradiční, pojďme se potkat u snídaně. Máme pro vás připravených 5 tipů, jak si usnadnit rozjezd podnikání, přednášku o tom, jak je důležitý networking od Kateřiny Lžičařové (poradenstvisrdcem.cz), a další téma ještě připravujeme. Event se koná v budově společnosti ASYS IJD, spol. s r.o. v Kolíně.

GEGfest 2015

Google EDU Group ČR pořádá v sobotu 16. května 2015 v Praze celorepublikovou konferenci pro učitele, kteří rádi používají technologie ve výuce.

Na co se můžete těšit?

  • praktické příklady toho, jak mohou moderní technologie obohacovat výuku
  • ukázky využití technologií ve škole
  • rozšířená realita před vašima očima
  • chromebooky, tablety na vyzkoušení
  • vzájemná inspiraci a výměna zkušeností
  • setkání se s inspirativními kolegy ze škol i se zajímavými hosty
  • přátelská a sdílná atmosféra, přísun energie
  • … a další překvapení

Dopoledne proběhne formou společných přednášek, odpoledne se rozdělíme do workshopů. Témata workshopů můžete ovlivnit! Vyplňte registraci a vyberte si dvě témata. Spektrum workshopů budeme měnit podle vašich preferencí!

Většinu přednášek i workshopů připraví učitelé z GEG skupin. Máme vždy mnoho společných témat a učíme se navzájem. Pozvali jsme také zajímavé hosty!

Podstatným prvkem konferencí GEG ČR je vždy přátelské setkání podobně naladěných učitelů a vzájemná inspirace. Těšíme se na vás!

Ingress Party for CINEA

Ingress Party je pro GXG Chomutov již tradiční záležitostí. Pokud i Ty patříš mezi agenty Ingress a chceš se stát součástí téhle zajímavé akce, napiš nám svůj zájem e-mailem na: gxgchomutov@gmail.com

GXG Garage #19

Na místě si budete moci vyzkoušet práci s OpenHW na platformě Arduino, programování pro web a mobilní zařízení. Zájemce na místě seznámíme i se způsobem a možnostmi 3D tisku. Akce je zdarma. Počet účastníků je omezen.

Chomutovské GPivo

Přátelé geeci, nerdi, technofilové a nadšenci, Chomutovské GPivo je opět tady! Opět si pokecáme o novinkách ve světě technologií, povíme si, co nového se stalo okolo Googlu a především popijeme svůj oblíbený nápoj. Tentokrát si také vyhradíme čas na spekulace o blížícím se I/O 2015.

 

Pokud by vás zajímaly i jiné akce a příležitosti, navštivte kompletní seznam všech událostí na měsíc květen.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim