reklama

Google Inbox nyní pro každého Google I/O 2015

Google Inbox nyní pro každého [Google I/O 2015]
2015-05-28T19:37:08+02:00
• 28. 5. 2015

Loni v říjnu Google ukázal nový typ poštovní schránky- Inbox. V nové schránce je veškerá příchozí pošta inteligentně tříděna do kategorií a k přijatým mailům se přistupuje jako k úkolům. Jakmile je vyřídíte, prostě je označíte jako splněný a e-mail se přesune do složky splněno, dále se nezobrazuje na úvodní stránce. Pokud se e-mail týká nějaké události v budoucnu, lze mu nastavit připomenutí. To se může vázat na konkrétní čas nebo místo. E-mail se přesune do složky naplánováno a jakmile je splněna podmínka připomenutí, vyskočí zpět jako notifikace.

Prostředí Inboxu je inspirováno loňským material designem, který Google představil na své konferenci I/O. Ovšem až do dnešního dne nebyl Inbox pro každého. Pokud jste chtěli získat přístup, bylo nutné získat pozvánku. Ze začátku byl o pozvánky obrovský zájem a Google proto přidal možnost, že každý uživatel, který již Inbox měl, mohl pozvat až tři další uživatele.

trips

Google tak kontrolovaně řídil nasazení aplikace a nyní, po měsících pilování a úprav, uvolnil Inbox pro každého. Výjimkou jsou pouze účty Google Apps, kde nyní začíná veřejné testování.

To ale není vše. Inbox získává funkci, která vám umožní vzít zpět odeslaný email. Tudíž již žádné strachy, pokud jste napsali něco, co nemělo být odesláno. Jednoduše zrušíte odeslání. Taktéž byl konečně přidán podpis, což vyžadovalo hodně uživatelů.

Kromě toho Inbox bude taktéž zobrazovat naplánované poznámky z aplikace Google Keep.

keep_reminders

logo-app Inbox by Gmail Google Inc. Zdarma ANDROID logo-app Inbox by Gmail Developer Zdarma iOS

Zdroj: gmailblog.blogspot.cz

reklama
reklama

Martin Čollák

Student Střední průmyslové školy. Rád cestuje, hlavně vlakem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim