reklama

Aplikace od Microsoftu předinstaluje na své tablety dalších 20 výrobců

Aplikace od Microsoftu předinstaluje na své tablety dalších 20 výrobců
2015-05-30T05:30:03+01:00
• 30. 5. 2015

Již v minulosti se Microsoft dohodl se Samsungem na předinstalování některých svých aplikací do jeho smartphonů. Nyní se Microsoftu podařilo uzavřít dohodu s dalšími dvaceti výrobci, kteří na své tablety s Androidem předinstalují některé jeho aplikace.

Mezi zmiňovanými výrobci jsou například firmy jako LG, Sony a Prestigio, zbylých 17 nových partnerů jsou společnosti, které nejsou v Česku příliš rozšířené a o mnohých z nich se možná poprvé dozvídáte z tohoto článku. Níže je kompletní seznam nově spolupracujících společností spolu s odkazem na jejich webové stránky a se státy, ve kterých budou aplikace dle dohody s Microsoftem dostupné.

Předinstalovanými aplikacemi by měly být základní aplikace sady Microsoft Office, tedy Word, Excel a PowerPoint, dále poznámková aplikace OneNote a mimo Office se pak jedná o OneDrive a Skype.

Mezi prvními tablety s touto softwarovou výbavou by měl být blíže nespecifikovaný tablet od LG, který dosud nebyl představen nebo například tablet Sony Xperia Z4, který bude údajně představen do 90 dnů.

Dle slov samotného Microsoftu budou spolupracující výrobci díky předinstalování těchto aplikací schopni nabídnout zákazníkům vyšší hodnotu zakoupených zařízení, která budou již po vybalení z krabičky obsahovat veškeré aplikace potřebné pro práci.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim