reklama

Aplikace Obchod Play dostane novou animaci a vylepšení u recenzí

Aplikace Obchod Play dostane novou animaci a vylepšení u recenzí
2015-05-05T07:16:58+02:00
• 5. 5. 2015

Google pokračuje ve svých hrátkách s animacemi u svých aplikací. Konkrétně v Obchodě Play pro Android bude pozměněn přechod otevírání jednotlivých položek. Při kliknutí například na film se ikona zabalí do kolečka a přesune se k horní části obrazovky, kde se rozbalí úvodní obrázek, a naopak. Ukázku můžete vidět ve videu níže.

Novinka zatím bude omezena jen na televizní pořady, ale následně dojde k rozšíření.

Druhá, a snad i podstatnější novinka, se týká recenzí. Ty jsou všeobecně pod palbou uživatelů, jelikož vkládané texty a hodnocení nejsou mnohdy relevantní. Případně se objevují absurdní recenze. Zřejmě z toho důvodu se Google rozhodl implementovat novou sekci, která zobrazuje nejčastější názory. Jednotlivě se zobrazují v bublinách, u kterých je i číslo vyjadřující jejich výskyt v recenzích.

Screenshot

Nejčastější názory jsou zřejmě dostupné v tuto chvíli jen pro angličtinu, jelikož v české verzi nejsou vidět. I tak můžeme počítat s rozšíření, jen není známo, kdy se tak stane. Snad tato novinka napomůže v rozhodování u uživatelů. Byť by Google měl zapracovat na samotném systému hodnocení a recenzí, není zrovna nejlépe nastaven.

APK ke stažení – instalujete na vlastní riziko.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim