reklama

Android M – automatick├í z├íloha nastaven├ş aplikac├ş Google I/O 2015

Android M – automatick├í z├íloha nastaven├ş aplikac├ş [Google I/O 2015]
2015-05-28T22:36:20+01:00
ÔÇó 28. 5. 2015
2

Google na v├Żvoj├í┼Ösk├ę konferenci I/O 2015 zve┼Öejnil n─Ťkolik z├ísadn├şch bod┼» kolem nov├ęho Androidu M. Samoz┼Öejm─Ť nebylo dost ─Źasu, aby byla prezentov├ína ka┼żd├í novinka, ale jednu m─Ťl zm├şnit a nenech├ívat ji stranou. Android M toti┼ż p┼Öin├í┼í├ş automatickou z├ílohu nastaven├ş aplikac├ş.

devices-hero_620px

Ka┼żd├í aplikace m├í k dispozici 25MB prostor v Google Disku u u┼żivatele. Nemus├şte se b├ít, ┼że by se v├ím tak sni┼żovala kapacita, toto nem├í absolutn─Ť ┼ż├ídn├Ż dopad a jedn├í se tak o prostor zdarma. Syst├ęm Android M ka┼żd├Żch 24 hodin b─Ťhem nab├şjen├ş a nepou┼ż├şv├ín├ş z├ílohuje nastaven├ş ka┼żd├ę aplikace.

Pokud tedy p┼Öech├íz├şte na nov├ę za┼Ö├şzen├ş, z├şsk├íte nejen automaticky aplikace, kter├ę jste pou┼ż├şvali na p┼Öedchoz├şm, ale nav├şc se st├íhne i nastaven├ş ka┼żd├ę z nich. D├şky tomu odpadne nutnost znovu v┼íe nastavovat. Nejv─Ťt┼í├ş v├Żhodou je pak fakt, ┼że v├Żvoj├í┼Öi aplikac├ş nemus├ş do sv├ęho k├│du cokoliv zakomponov├ívat pro podporu nov├ę funkce. V┼íe je ┼Öe┼íeno automaticky. Obnovov├ín├ş dat bude mo┼żn├ę i u ji┼ż odinstalovan├ę nebo p┼Öeinstalovan├ę aplikace.┬áAv┼íak samotn├Ż syst├ęm z├ílohy vynech├ív├í do─Źasn├ę soubory aplikac├ş a tak├ę cache.

Pro v├Żvoj├í┼Öe:┬ádeveloper.android.com/preview/backup/

Zdroj: androidpolice.com

Stiknut├şm kl├ívesy J se p┼Öesunete na star┼í├ş ─Źl├ínek, kl├ívesa K v├ís p┼Öesune na nov─Ťj┼í├ş.

­čĺí Z├şskejte Dotekom├ínie Premium a vyu┼żijte web naplno.

reklama
reklama

P┼Öemysl Vacul├şk

┼á├ęfredaktor, tv┼»rce dotekomanie.cz, androi─Ć├ík, podcaster v PZL. Tak├ę milovn├şk adrenalinov├Żch sport┼», na kter├ę nem├í ─Źas.

Komentáře

Jo, tohohle jsem si v┼íiml hned po nainstalov├ín├ş Android M. Dokonce si to pamatovalo i rozm├şst─Ťn├ş ikonek na plo┼íe.

Super!

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerov├ę reklamy a z├şskejte p┼Öedb─Ť┼żn├Ż p┼Ö├şstup k ─Źl├ínk┼»m. Podpo┼Ö├şte i Dotekom├ínii.

Vyzkoušet

Odb─Ťr novinek

To podstatn├ę ze sv─Ťta mobil┼» a technologi├ş jednou t├Żdn─Ť do va┼íeho e-mailu. ­čô▒
A neprop├ísnete sout─Ť┼że!

Odeb├şrat