reklama

Adobe ukončí vývoj aplikace Photoshop Touch

Adobe ukončí vývoj aplikace Photoshop Touch
2015-05-22T14:30:58+02:00
• 22. 5. 2015

Adobe plánuje k 28. květnu ukončit podporu a stáhnout z App Store i Play Store svou aplikaci pro rychlou a pohodlnou editaci fotografií na mobilních zařízeních- Photoshop Touch. Ti, kteří si již aplikaci přibližně za 10 dolarů koupili, ji budou moci dále používat, ale již se k nim nedostanou žádné aktualizace ani vylepšení.

Adobe Photoshop Touch

Zároveň s touto zprávou Adobe ukázalo video, kde je představena aplikace, která by měla Photoshop Touch v budoucnu nahradit. Samotná aplikace, jejíž kódové označení je Project Rigel, se momentálně nachází v raných fázích vývoje a její oficiální představení pro obě platformy se plánuje někdy na podzim/zimu 2015.

Na videu je ukázáno několik úprav na 50 megapixelové fotografii, což je pokrok, protože předchozí Photoshop Touch podporoval fotografie pouze do velikosti 12 megapixelů.

Samotná aplikace by mohla být zdarma, ale pro své správné fungovaní bude pravděpodobně vyžadovat předplatné Adobe Creative Cloud, čímž umožní uživateli začít svůj projekt na velkém Photoshopu v PC a díky synchronizaci souborů v rámci Adobe Cloud práci dokončit na svém mobilním zařízení.

Zdroj: pocket-lint.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Martin Čollák

Student Střední průmyslové školy. Rád cestuje, hlavně vlakem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat