reklama

Xiaomi Mi4 s Windows 10 zachyceno na videu

Xiaomi Mi4 s Windows 10 zachyceno na videu
2020-11-24T16:57:27+01:00
• 3. 4. 2015

O spolupráci Microsoftu a Xiaomi jsme psali již v březnu, účelem této spolupráce je vytvoření speciální ROM, díky které bude umožněno spustit na Androidovém telefonu Xiaomi Mi4 nový systém od Micorosftu, Windows 10.

Čínské zastoupení Xiaomi si připravilo video, na kterém je ukázáno, jak systém Windows 10 na modelu Mi4 běží. Celé video je namluvené v čínštině, a tak asi málokdo porozumí tomu, co se v něm říká. Ve videu je ukázána například zamykací a domovská obrazovka včetně seznamu aplikací, dále aplikace pro volání a SMS, prohlížeč Internet Explorer, kancelářský balík Office a dále také Store.

Zmíněná ROM bude později volně dostupná ke stažení na oficiálním fóru Xiaomi MIUI, takže si jí bude moct kdokoliv vyzkoušet. Do budoucna se plánuje také rozšíření podpory na více telefonů s Androidem, kde by měly být zpočátku podporovány pouze některé modely od Xiaomi a později také zařízení od dalších výrobců.

Zdroj: windowsblogitalia.com

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim