reklama

Smart Meetup, setkání nadšenců technologií a vývojářů již po čtvrté

Smart Meetup, setkání nadšenců technologií a vývojářů již po čtvrté
2015-05-02T17:57:27+01:00
• 14. 4. 2015

Smart Meetup je setkání fanoušků mobilních technologií. Na něm se dozvíte mnoho zajímavých informací. Také se jedná o skvělou příležitost se potkat s vývojáři a nadšenci, jako jste vy. Tuto úspěšnou akci už po čtvrté pořádá společnost Mautilus, která vyvíjí aplikace pro chytré telefony, tablety, chytré televize a wearables.

SMU - cover

Těšit se můžeš na „Smart Hračky“ – Google Glass, Moto 360, iPhone 6 a iPhone 6 Plus (přijďte si ho zkusit ohnout), Android TV, Pebble, Drovis Dive a mnohé další.

Na akci bude prezentovat Jakub Čížek ze Živě.cz. Tématem jeho přednášky bude Wifileaks a zmíní i Google. Druhým hostem je Ondřej Švrček, který bude mluvit o Spothill, tedy možnosti reagovat na chování zákazníků v reálném čase. V neposlední řadě vystoupí Damir Čaušević, který bude mít anglickou přednášku na téma konceptů chytrých měst.

Na networkingu se potkáte s vývojáři a nadšenci jako jste vy, plus zde budou nadšenci a vývojáři ze společnosti Mautilus.

Akce se koná 21. dubna 2015 v 18:00. Místo konání je JIC – Jihomoravské inovační centrum INTECH (U Vodárny 3032/2a Brno). Důležité je se registrovat a samozřejmě přijít.

Mrknout můžete taky na Facebook události nebo webovky Smart Meetupu www.smartmeetup.cz. Co víc? Vstup je ZDARMA a bude zde pivko.

KDY:  21. dubna v 18:00

KDE: U Vodárny 3032/2a, Brno (Jihomoravské inovační centrum INTECH)

REGISTRACE http://goo.gl/forms/KZdsS4Ug1p

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim