reklama

Sky Punks – Rovio „fušuje“ do dalších typů her

Sky Punks – Rovio „fušuje“ do dalších typů her
2015-04-10T07:26:12+01:00
• 10. 4. 2015

Společnost Rovio už příliš neživí všechny možné strategicky zaměřené tahy, které se dokola točí jen okolo zabíjení zelených prasátek. Nyní se tedy vývojáři rozhodli pustit se do trochu jiného žánru a pokusit se prorazit se svou verzí hry, která je složena z již známých titulů a většina hráčů je velmi dobře zná.

youtu.be-mg-i1bBfw0c

Dnes se ovšem jedná o hru, která se jmenuje Sky Punks, jež v sobě obsahuje prvky různých žánrů. Ten, kdo zná hru Subway Surfer, jistě brzy pochopí, o čem je řeč. Sky Punks vypadá, jak po grafické, tak i po funkcionální stránce velmi podobně, očividně se někdo rozhodl sázet na jistotu. Nicméně abych jen neurážel, musím zmínit, že prostředí je v celku jiné a i některé vaše možnosti jsou obměněny.

Hráči se zde dočkají mnoha novinek, které létající závodníci mohou využít ve svůj prospěch. Samozřejmě dalších pár nových funkcí může taky pěkně hráče potrápit, tudíž je zde vidět i snaha dát komunitě něco víc. Hra je na Android i iOS a níže můžete vidět oficiální trailer ze hry.

logo-app App Name Rovio Stars Ltd. Zdarma ANDROID

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat