reklama

Prezentace s podporou Hangouts v přípravě?

Prezentace s podporou Hangouts v přípravě?
2015-04-20T07:30:18+01:00
• 20. 4. 2015

Google pravidelně aktualizuje své aplikace uprostřed týdne a ani tentokrát tomu nebylo jinak. Kromě nových funkcí obsahují i náznaky těch následujících. Právě web AndroidPolice se soustřeďuje také na tyto náznaky a následně odhaduje, na co bychom se mohli těšit.

V aplikacích Dokumenty, Tabulky a Prezentace se objevily části kódu směřující k možnosti budoucí implementace šablon. Kromě vytvoření čistého dokumentu tedy budete mít možnost vycházet z přednastavené. Mělo by být obsaženo několik kategorií, tedy bude z čeho vybírat.

Zajímavější novinku obsahuje aplikace Prezentace. Právě v kódu této aplikace byla objevena možnost, že v budoucnu budeme moci sdílet prezentaci skrze komunikační nástroj Hangouts. Součástí bude streamování videa z kamery, samotné prezentace i zvuku. Nebudou chybět poznámky k jednotlivým snímkům.

Screenshot (67)

Díky této novince se výrazně zjednodušíš například přednáška, kdy bude možné, aby řečník sdílel vše, co potřebuje i lidem, kteří jsou někde na cestách. Bude jim postačovat jen komunikační služba Hangouts.

V aplikacích byly objeveno ještě několik dalších možností, které čekají na odhalení. Zatím není jasné, kdy Google uvede tyto novinky.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim