reklama

Jak dostat kámoše na PIVO?!

Jak dostat kámoše na PIVO?!
2015-04-07T13:15:46+01:00
• 7. 4. 2015
1

Aplikací určených ke komunikaci existuje spousta, občas nám ale paradoxně brání v tom se skutečně potkat. Kdo z nás někdy nemusel absolvovat několik dní mailové komunikace, než se konečně podařilo domluvit, kdy a kde se uskuteční hospodský dýchánek. A právě proto vyrobil Staropramen aplikaci PIVO?!

IMG_3265 IMG_3266 IMG_3267

Jednoduchost je na první místě, mezi vámi a pivem (nebo jakýmkoliv jiným drinkem) je jen několik málo kliknutí. Aplikaci na všechno stačí vlastně jenom dvě obrazovky. Na první vidíte seznam kamarádů, kteří PIVO?! taky používají, na druhé pak přehled plánovaných akcí a kdo na ně dorazí.

IMG_3270 image1

Po přihlášení je zorganizování akce záležitost pár kliknutí. Vyberete, koho pozvat, datum a čas a nakonec místo, které vám aplikace sama nabízí podle písmen a lokality, kde zrovna jste. Zkoušel jsem několik svých oblíbených podniků a všechny aplikace znala. Díky tomu pak stačí v detailu akce jednou kliknout a hned se vám na mapě ukáže nejkratší cesta na jedno.

Všem pozvaným přijde notifikace, kdo a kdy je zve do hospody. V detailu události pak uvidí, kdo je pozvaný a kdo už účast potvrdil, což by je mohlo motivovat dorazit taky.

Možná se s kamarády nedomluvíte na první pokus a na nějaké ty telefonáty a maily stejně nakonec dojde, PIVO?! ale svolání kamarádu na drink rozhodně ulehčí.

logo-app Pivo?! Pivovary Staropramen s.r.o. Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Pavel Škoda

7. 4. 2015, 14:05

Konečně aplikace do života :D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim