reklama

Honor připravuje modely 7 a 7 Plus – snímač otisků prstů a kovová záda

Honor připravuje modely 7 a 7 Plus – snímač otisků prstů a kovová záda
2015-04-19T11:50:49+02:00
• 19. 4. 2015

Nedlouho poté, co Huawei představila nové modely z řady P, se na veřejnost dostaly údajné snímky nového modelu Honor 7, který by měl nahradit stávající Honor 6. Očekávat bychom ho měli někdy kolem června a máme se na co těšit. Na zadní straně mobilu by se totiž měl nacházet snímač otisků prstů a také si můžeme povšimnout, že zadní strana je z kovu na rozdíl od Honor 6, jenž měl zadní stranu z plastu. Jelikož je vyrobený z kovu a má snímač otisků prstů, vypadá také jako možný nástupce Mate 7. Zadní stranu zdobí dále značka Honor a fotoaparát s duálním LED bleskem.

2

11

Honor 7 bude mít pravděpodobně 5,5 palců velký Full HD displej a bude ho pohánět procesor Kirin 930/935. Telefon bude mít 3 GB RAM a 16 GB paměti pro vaše aplikace. Operačním systémem bude Android 5.0 Lollipop s vlastním Emotion UI. Přístroj uveden nahoře na obrázcích výše by měl býti Honor 7 a Honor 7 Plus se údajně vyskytuje na obrázcích níže.

31-1024x576 41-1024x576

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Samuel Beniak

Zajímám se o moderní technologie a kromě toho se také zabývám fotbalem, který hraji od šesti let. Vlastním ''jablečný'' telefon, ale dříve jsem zkoušel také Windows Phone a Android.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat