reklama

Apple vs. Pebble? Odmítnutí aplikace kvůli podpoře Pebble Smartwatch

Apple vs. Pebble? Odmítnutí aplikace kvůli podpoře Pebble Smartwatch
2015-04-23T19:44:51+01:00
• 23. 4. 2015

Když Apple představil hodinky Apple Watch, společnost Pebble zaznamenala větší nárůst objednávek hodinek Pebble Time a Pebble Time Steel. V podstatě bychom to mohli charakterizovat jako běžnou konkurenční soutěž o případné zákazníky. Avšak nyní Apple činí kroky, které se nelíbí vývojářům aplikací podporující hodinky Pebble.

Pebble_iOS_7

Konkrétně se daný problém týká aplikace SeaNav US pro iOS. Ta v nové aktualizaci získává podporu pro Pebble Smartwatch, což se asi nelíbí Applu. Vývojářům bylo zasláno oznámení, že aktualizace aplikace byla odmítnuta. Důvodem je právě zmíněná podpora Pebble Smartwatch.

logo-app SeaNav US Developer Zdarma iOS

Apple přímo uvádí, že aktualizace aplikace podporuje irelevantní platformu. Dále se ve zprávě píše, že aktualizace aplikace není vhodná pro App Store z důvodů budoucích plánů kompatibility platforem.

Zřejmě vývojáři budou muset podporovat hodinky Apple Watch a možná Apple dovolí, aby byla obsažena podpora pro jiné platformy. Nyní záleží, jak se rozhodne Apple. Pokud zamítne podporu jiných platforem, asi se můžeme přestat těšit na propojení Android Wear a iOS zařízení. V opačném případě bude muset Google myslet na Apple Watch, pokud bude chtít zpřístupnit propojení svého systému v hodinkách s iOS.

Tip zaslal Martin Sadový, děkujem.

Zdroj: forums.getpebble.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim