reklama

Acer Predator – nový tablet, ze kterého originalita jen čpí

Acer Predator – nový tablet, ze kterého originalita jen čpí
2015-04-24T07:10:37+02:00
• 24. 4. 2015
1

Vymyslet nový design pro nové zařízení je vždy těžké a mnoha společnostem zatím vychází sázka na jistotu. Naštěstí jsou tu i modely, u kterých není úspěch to hlavní. Tato zařízení jsou primárně určena pro menší skupinu uživatelů, kteří hledají specifické vlastnosti. Právě proto Acer představil svůj nový herní tablet, který byl pojmenován Predator.

actp1

Už na první pohled si můžete říkat, zda to Acer myslí vážně. Na jednu stranu si uživatelé nemohou stěžovat, že společnost není inovativní a že se nesnaží přijít s něčím nezvyklým. Ovšem je tu i druhá stránka. Samotný tablet pravděpodobně nebyl vytvářen pro obrovskou masu lidí, tudíž jeho kvality jsou určeny pouze pro určitou skupinu lidí. Jeho 8palcový displej jistě poskytne výborný prostor pro hraní her, ač ty rámečky možná budou při držení na obtíž, přeci jen nejsou nejtenčí.

actp2 actp3 actp4

Strany a záda zařízení jsou ještě něčím více, na samotném předním panelu není tolik místa pro „hraní si“ s redesignem. S velkou pravděpodobností jste si všimli červených mnohoúhelníků na krajích – ty slouží i jako reproduktory, což nezní špatně. Zatím nemáme mnoho informací, jedna z predikcí říká, že pohánět herní tablet by mohla Tegra X1 od Nvidie. Prodej tabletu by mohl začít v poslední čtvrtině letošního roku, tudíž vývojáři mají ještě čas na menší zamyšlení se nad tím, zda trochu neupravit aktuální vzhled.

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Vladimir Flegl

24. 4. 2015, 8:37

Vypada skvele, zna se cena za kterou bude ?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat