reklama

Google+ se rozsekne na samostatné služby

Google+ se rozsekne na samostatné služby
2015-03-02T09:48:17+02:00
• 2. 3. 2015
2

Vic Gundotra se dá považovat za otce sociální sítě Google+, která se stala domovem pro fotografy, geeky, ale i běžné uživatele. Když Vic ohlásil odchod z Googlu, mnoho se lidí ptalo, co se stane s G+. Vedení převzal David Besbris. Nebylo zcela jisté, co se stane se sociální sítí. Ani přes několik rozhovorů s tímto novým ředitelem jsme se nedozvěděli konkrétní plány.

google-plus-katana

Nyní došlo k dalšímu zemětřesení. Google+ přebírá Bradley Horowitz, který stál u vzniku Google+. Když David přebíral vedení G+, Bradley byl jeho konkurentem. Nyní dostává šanci a rovnou dochází k velké změně. Sociální síť Google+ se rozděluje na dva samostatné produkty.

0317_Horowitz_E0561_ (1)

Sekce věnovaná fotografiím bude samostatná, ale zřejmě zde zůstane provázání s Google+. Přesné plány nebyly zveřejněny, stejně jako datum, kdy dojde k rozseknutí. Zde se dá počítat s rozdělením aplikace Google+, kde na jedné straně bude sociální síť, na straně druhé Google Fotky. Nyní jsou do sebe silně zakomponovány. Budeme si muset počkat na bližší detaily, co se vlastně stane se stávajícím Google+.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Karboxilas .

2. 3. 2015, 13:47

Ještě že takovou blbost jako google+ nepoužívám

Radek Benes

2. 3. 2015, 9:50

Jinymi slovy, zase to bude vice Picasy? :))) (treba to konecne jeji linky prestane smerovat na G+, pokud clovek neda primo do adresy noredirect)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim