reklama

Galaxy S6 a S6 Edge – hardwarové problémy na obzoru?

Galaxy S6 a S6 Edge – hardwarové problémy na obzoru?
2015-03-06T14:22:20+02:00
• 6. 3. 2015
3

Samsung představil novinky Galaxy S6 a S6 Edge na veletrhu MWC. Ty vzbudily celkem dost ohlasu, hlavně atypický model S6 Edge. Do oficiálního prodeje půjdou až v dubnu. Samsung očekává, že oba top modely vylepší finanční situaci mobilní divize. Zde bude záležet na recenzích, jestli vychválí novinky. Sebemenší problém by mohl ohrozit úspěšný start.

Očekávali jsme, že se nějaké drobnosti najdou až při testech novinářů nebo prvních majitelů. Bohužel se objevila informace, která zmiňuje hardwarové problémy u modelu Samsung Galaxy S6. Týká se displeje, kde dotyková vrstva nereaguje od úplného okraje zobrazovacího panelu.

Dle dostupných zpráv se nejedná o chybu softwaru, což znamená, že zde asi nebude jednoduchá náprava pomocí aktualizace systému. Podobný problém by se měl objevovat i u modelu Galaxy S6 Edge.

sgs6-sgs6-edge-issue

Je docela možné, že se jedná jen o problém modelů určených pro prezentace a oficiální prodejní kusy nebudou trpět na tento neduh. Budeme si muset počkat měsíc na první kusy určené pro volný prodej, jestli se potvrdí tento problém s dotykovou vrstvou displeje nebo ne.

Zdroj: cultofandroid.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

robí to aj S5 a nikoho to netrápilo :)

Libor Foltýnek

7. 3. 2015, 7:45

Tohle může být chyba nebo jen nekompatibilita software. Prostě vyhodnocuje střed dotyku a holt se dál k okraji pak nemůže dostat. Kdyby to dělal stylusem, tak bych začal panikařit – vlastně ne, tohle je věc, které si nikdo v reálném provozu nemá šanci všimnout. Mnohem víc by mě žral třeba vadný pixel.

mobilesman

6. 3. 2015, 14:34

nepotvrdí toto sou predprodukcni kusy

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim