reklama

Coloud vyrobil sluchátka pro Lumie

Coloud vyrobil sluchátka pro Lumie
2015-03-31T11:45:29+00:00
• 31. 3. 2015
Thumbnail2

Švédský výrobce audiopříslušenství, společnost Coloud, se spojila s Microsoftem a společně s ním připravila zcela nová sluchátka pod názvem Hood by Coloud speciálně určená pro telefony Lumia. Ve skutečnosti to jsou pecková sluchátka dostupná celkem ve třech barevných provedení včetně dvou zářivých. Hlavně mohou zbystřit aktivně založení uživatelé, jelikož jejich provedení má údajně zvládnout všechna oblíbená cvičení.

Microsofts-Hoop-by-Coloud-headphones (1)

V Redmondu při návrhu sluchátek mysleli v prvé řadě na odolnost, kde potěší ochrana proti prachu, potu nebo postříkání vodou. Kabel uvnitř by se neměl tolik zamotávat a jeho vnější část byla vyrobena z reflexního materiálu, takže i za tmy budete o něco viditelnější. Sluchátka mají speciální tvar, aby nerozptylovaly během sportování. Z technických parametrů lze vypíchnout impedanci 32 OHm nebo frekvenční rozsah 20 – 20 000 Hz.

Microsofts-Hoop-by-Coloud-headphones Microsofts-Hoop-by-Coloud-headphones (2)

Sluchátka váží 20,5 gramů, dokáží pracovat při teplotách v rozmezí -5 a 40 stupnů Celsia a k telefonování oceníte mikrofon. Microsoft pochopitelně doporučuje používání s nejnovějšími modely Lumia 640/640 XL, ale ani ostatní telefony Lumia nejsou ošizeny o kompatibilitu. Toto příslušenství je dostupné v červeném, oranžovém, zeleném provedení zatím pouze pro uživatele v Evropě za cenu 29 eur (tj. cca 797 Kč).

Microsofts-Hoop-by-Coloud-headphones (3) Microsofts-Hoop-by-Coloud-headphones (5) Microsofts-Hoop-by-Coloud-headphones (4)

Zdroj: lumiaconversations.microsoft.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Michael Abrhám

2. 4. 2015, 13:35

Mně by zajímalo, kdy a kde budou v prodeji

Martin Lukeš

1. 4. 2015, 13:53

Chtěl bych se zeptat. Ty černá sluchátka nejsou pro Evropu?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit