reklama

Coloud vyrobil sluchátka pro Lumie

Coloud vyrobil sluchátka pro Lumie
2015-03-31T11:45:29+02:00
• 31. 3. 2015
2

Švédský výrobce audiopříslušenství, společnost Coloud, se spojila s Microsoftem a společně s ním připravila zcela nová sluchátka pod názvem Hood by Coloud speciálně určená pro telefony Lumia. Ve skutečnosti to jsou pecková sluchátka dostupná celkem ve třech barevných provedení včetně dvou zářivých. Hlavně mohou zbystřit aktivně založení uživatelé, jelikož jejich provedení má údajně zvládnout všechna oblíbená cvičení.

Microsofts-Hoop-by-Coloud-headphones (1)

V Redmondu při návrhu sluchátek mysleli v prvé řadě na odolnost, kde potěší ochrana proti prachu, potu nebo postříkání vodou. Kabel uvnitř by se neměl tolik zamotávat a jeho vnější část byla vyrobena z reflexního materiálu, takže i za tmy budete o něco viditelnější. Sluchátka mají speciální tvar, aby nerozptylovaly během sportování. Z technických parametrů lze vypíchnout impedanci 32 OHm nebo frekvenční rozsah 20 – 20 000 Hz.

Microsofts-Hoop-by-Coloud-headphones Microsofts-Hoop-by-Coloud-headphones (2)

Sluchátka váží 20,5 gramů, dokáží pracovat při teplotách v rozmezí -5 a 40 stupnů Celsia a k telefonování oceníte mikrofon. Microsoft pochopitelně doporučuje používání s nejnovějšími modely Lumia 640/640 XL, ale ani ostatní telefony Lumia nejsou ošizeny o kompatibilitu. Toto příslušenství je dostupné v červeném, oranžovém, zeleném provedení zatím pouze pro uživatele v Evropě za cenu 29 eur (tj. cca 797 Kč).

Microsofts-Hoop-by-Coloud-headphones (3) Microsofts-Hoop-by-Coloud-headphones (5) Microsofts-Hoop-by-Coloud-headphones (4)

Zdroj: lumiaconversations.microsoft.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Michael Abrhám

2. 4. 2015, 13:35

Mně by zajímalo, kdy a kde budou v prodeji

Martin Lukeš

1. 4. 2015, 13:53

Chtěl bych se zeptat. Ty černá sluchátka nejsou pro Evropu?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim