reklama

Kyocera Torque – první model pro Evropu

Kyocera Torque – první model pro Evropu
2015-02-14T09:00:05+02:00
• 14. 2. 2015

Poměrně známý výrobce pocházející z Japonska, který doposud nabízel své telefony jen na severoamerickém trhu, se rozhodl oficiálně vydat za uživateli do Evropy. První kusy nového modelu budou nejprve k dispozici pro firemní zákazníky v Německu a ve Francii. Každopádně novinka Torque nemá nic společného s několika let starým modelem známým pod stejnojmenným názvem, ale naopak spíše vychází z modelu Brigadier. Původní verze byla určena jen pro zákazníky amerického operátora Sprint.

Torque

Nový Torque nabídne 4,5palcový HD displej, kterému dodá výkon čtyřjádrový procesor Snapdragon 400 od Qualcommu taktovaný na frekvenci 1,4 GHz a operační paměť RAM o velikosti 1 GB. Případní majitelé musí ovšem oželet přítomnost safírového skla. Získané certifikace IPX5 a IPX8 zaručí voděodolnost, odolnost vůči prachu, různým nárazům, teplotám v rozmezí -21 až 50 °C až po dobu 3 hodin.

Záda ponesou 8megapixelový fotoaparát doplněný o přisvětlovací LED diodu. V tuto chvíli jsou to všechny dostupné informace, které stihly uniknout mezi širokou veřejnost. Společnost jej oficiálně představí na blížícím se veletrhu MWC v Barceloně, kde pravděpodobně odhalí dostupnost včetně prodejní ceny. Nezbývá nám tedy nic jiného než si počkat necelé tři týdny do zahájení letošního ročníku.

Zdroj: cnet.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim