reklama

Galaxy J1 4G – rychlejší procesor a podpora LTE

Galaxy J1 4G – rychlejší procesor a podpora LTE
2015-02-24T10:00:27+01:00
• 24. 2. 2015

Necelý měsíc po oficiálním představení modelu Galaxy J1 na mobilním trhu v jižní Asii se indická pobočka společnosti Samsung rozhodla uvolnit výkonnější variantu s rozsáhlejší podporou sítí. Jihokorejský výrobce tímto potvrdil dřívější spekulace, které v posledních dnech odhalovaly zahraniční servery. Zároveň nemusíme příliš počítat s mezinárodní dostupností, protože zvolená výbava není zrovna vysokým standardem na naše poměry.

Galaxy J1 4G

Zařízení zabírá 4,3palcový WVGA displej poháněný čtyřjádrovým procesorem s taktovací frekvencí 1,2 GHz a pouze 768 MB operační pamětí RAM. Úložiště o velikosti 4 GB rozšíříte paměťovou microSD kartou. V zadní části najdete 5megapixelový fotoaparát po boku 1 850mAh baterie. V základu běží systém Android v předinstalované verzi 4.4 KitKat, který pravděpodobně poběží pod některou verzí TouchWizu.

Výbavu uzavírá podpora sítí 4. generace a funkce dual-SIM obzvlášť oblíbená v tomto koutu světa. V konečném prodeji budou celkem tři barevné varianty (bílá, černá, modrá), a to od března. Prodejní cena vychází na 9 990 rupií (tj. cca 3 885 Kč bez DPH), stejně jako další očekávaná dvojice 4G telefonů Galaxy Grand Prime a Galaxy Core Prime.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim