reklama

5 aplikací ze storu – chytrý přehled o aplikacích, SMS zprávy a hry Android

5 aplikací ze storu – chytrý přehled o aplikacích, SMS zprávy a hry [Android]
2015-02-18T16:36:15+01:00
• 18. 2. 2015
2

QualityTime – My Digital Diet

Jestliže chcete mít přehled o tom, jak využíváte své chytré zařízení, určitě byste měli vyzkoušet aplikaci QualityTime. Nabízí informace o tom, jak po celý den využíváte své zařízení. Informace jsou seřazeny do žebříčku na časové ose, kde vidíte přesný čas zapnutí aplikací, jak dlouho jste danou aplikaci používali atd.

unnamed (1)_result unnamed_result

logo-app QualityTime - My Digital Diet ZeroDesktop Inc. Zdarma ANDROID

Messenger

Aplikace Messenger pochází přímo z dílny společnosti Google. Messenger slouží k práci s SMS a MMS zprávami. Aplikace je vedena ve stylu Material design a většinu uživatelů potěší i svou rychlostí. Z osobních zkušeností mohu říci, že původní aplikaci pro zprávy nahrazuji vždy tímto Messengerem, protože jednoduše nemá konkurenci.

unnamed (1)_result unnamed_result

logo-app Zprávy pro Android Google LLC Zdarma ANDROID

Broadsword: Age of Chivalry

Broadsword patří k jedněm z nejlepších strategických her pro Android. Nabízí prostředí středověku, kde si můžete zahrát velkolepé bitvy, které máte zcela ve svých rukách. Vše podtrhuje vydařená grafika a spousty hodiny zábavy. Hra je zdarma, ale obsahuje in-app platby.

unnamed (1)_result unnamed_result

logo-app Broadsword: Age of Chivalry NVIDIA Tegra Partners Zdarma ANDROID

LIMBO

Limbo je skvělá hra, ať již se jedná o velmi podařené prostředí hry nebo o herní zážitek. V ní se ocitnete v temném lese a během hraní zažijete nejrůznější překvapení v podobě zajímavých hádanek, překážek a nepřátel.

unnamed (1)_result unnamed_result

logo-app LIMBO Playdead 4,78 US$ ANDROID

Unclouded

Jestliže využíváte cloudové úložiště, rozhodně by vám neměla chybět aplikace Unclouded. S ní získáte maximální přehled o tom, jak daný cloud využíváte, kolik máte volného místa apod. Unclouded však nabízí i možnost spravovat soubory přímo v aplikaci, což umožňuje šetření vašeho času. Taktéž můžete zkusit i funkci pro hledání duplicitních souborů, které by vám zbytečně zabíraly místo dvakrát.

unnamed (1)_result unnamed_result

logo-app Unclouded Christian Göllner Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Ladislav Vondráček

VIP 18. 2. 2015, 21:37

Pro zprávy doporučuji Message+ a v kombinaci s Kontakty+ je super.

Peter Markuška

19. 2. 2015, 6:42

presne tak, dlhodobo aj u mna vyhrava tato kombinacia

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim