reklama

Siri se p┼Öipravuje na ─Źe┼ítinu, sloven┼ítinu a pol┼ítinu

Siri se p┼Öipravuje na ─Źe┼ítinu, sloven┼ítinu a pol┼ítinu
2015-01-13T09:13:40+01:00
ÔÇó 13. 1. 2015
1

V oblasti mobiln├şch opera─Źn├şch syst├ęm┼» vs├íz├ş spole─Źnosti na lep┼í├ş interakci s u┼żivateli. Tomu maj├ş dopom├íhat osobn├ş asistenti. U nich se postupem ─Źasu vyv├şj├ş i mo┼żnost porozum─Ťn├ş b─Ť┼żn├ę ┼Öe─Źi, co┼ż je v├Żhoda zejm├ęna pro majitele za┼Ö├şzen├ş. Nemus├ş si toti┼ż pamatovat p┼Öesn├í slovn├ş spojen├ş pro ur─Źitou ─Źinnost nebo p┼Ö├şkaz. Ale jedn├í se tak├ę o slab├ę m├şsto v─Ťt┼íiny osobn├şch asistent┼», jeliko┼ż chyb├ş roz┼í├ş┼Öen├í podpora jazyk┼».

Siri, Google Now a Cortana nap┼Ö├şklad porozum├ş angli─Źtin─Ť a n─Ťkolika dal┼í├şm jazyk┼»m. Bohu┼żel s ─Źe┼ítinou si zat├şm moc nerozum├ş, by┼ą nap┼Ö├şklad p┼Öevod ┼Öe─Źi na text zvl├ídaj├ş obstojn─Ť. Zanedlouho bychom se ale mohli do─Źkat roz┼í├ş┼Öen├ş, a to konkr├ętn─Ť u Siri.

siri-czech-2 siri-czech-1

V iOS 8.1.2 byly objeveny ┼Öet─Ťzce nazna─Źuj├şc├ş p┼Ö├şpravu Siri pro ─Źe┼ítinu, sloven┼ítinu a pol┼ítinu. Zat├şm nen├ş jasn├ę, kdy dojde k p┼Öedstaven├ş a jestli se v┼»bec do─Źk├íme tento rok. Na druhou stranu se jedn├í o posun k lep┼í├şmu a nav├şc by Apple z├şskal v├Żhodu oproti konkurenci. Mo┼żn├í se tak odstartuje men┼í├ş z├ívod o roz┼í├ş┼Öen├ş jazyk┼» u osobn├şch asistent┼».

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

P┼Öemysl Vacul├şk

Androi─Ć├ík, ┼í├ęfredaktor, tv┼»rce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Tak├ę milovn├şk adrenalinov├Żch sport┼», na kter├ę nem├í ─Źas.

Komentáře

Daniel ┼á├şma

13. 1. 2015, 21:10

A google now??

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim