reklama

Polar ukázal nový fitness náramek

Polar ukázal nový fitness náramek
2015-01-16T10:16:23+02:00
• 16. 1. 2015

Od samotného začátku roku jsme doslova zavalovaní chytrými náramky na sledování fitness aktivit a společnost Polar není žádnou výjimkou. Všechno odstartoval letošní ročník veletrh CES v Las Vegas, kde došlo k oficiálnímu představení řady nositelných zařízení do tohoto segmentu trhu. Novinka s označením V300 je cenově dostupný náramek, který má všechny základní funkce pro nenáročné uživatele.

1

Pásek byl vyroben z měkké, ale robustní gumy, do které je zapuštěn celý modul. Ten bohužel musíte při nabíjení pokaždé vyjímat, protože se jiným způsobem k microUSB konektoru nedostanete. Nicméně výrobce udává solidní výdrž 4 týdny. Náramek má tloušťku 12,7 mm a celkově váží 48 gramů. V obchodech zakoupíte dokonce 6 různobarevných pásků (černý, bílý, růžový, modrý, šedý, žlutý) po 25 dolarech (tj. cca 594 Kč).

Z 15 dostupných jazyků není zcela jasná podpora češtiny, i když její podpora by samozřejmě potěšila. Mezi podporované funkce například patří měřič srdeční frekvence, vzdálenosti nebo spálených kalorií. Dále nechybí krokoměr a sledování spánku. Displej dokáže upozornit na vaši nečinnost během dne, která je doprovázena vibracemi. Konektivitu zajišťuje technologie Bluetooth Smart.

Náramek odolá koupání či plavání až v hloubce 30 m. Podle Polaru má nejpřesnější technologii sledující srdeční frekvenci. Nakonec, co se týče prodejní ceny, 159 dolarů (tj. cca 3 780 Kč) stojí základní verze a za 199 dolarů (tj. cca 4 731 Kč) dostanete ještě navíc hrudní popruh. První kusy budou k mání někdy v únoru.

Zdroje: slashgear.com, polar.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim