reklama

Microsoft přeskočí WP 8.1 GDR2 na WP 10

Microsoft přeskočí WP 8.1 GDR2 na WP 10
2015-01-19T10:00:52+02:00
• 19. 1. 2015

Dlouho spekulovaná aktualizace na připravovanou verzi Windows Phone 10 může u některých modelů přeskočit nynější aktualizaci WP 8.1 GDR2. Uvádí to neznámý zdroj, který má co dočinění se společností Microsoft. Samotní účastníci testování beta verze by měli získat přístup v nejbližší době, přičemž oficiální představení nové aktualizace s největší pravděpodobností proběhne už 21. ledna.

windows10-family-578-80

Díky poslední dostupné aktualizaci s označením GDR2 prošel Windows Phone 8.1 příjemnými změnami, jak po stránce grafické, tak i funkční. Té se dočkala většina majitelů zařízení s předchozí aktualizací GDR1. Další a zároveň nejočekávanější aktualizace na Windows Phone 10 opět přinese řadu změn v prostředí uživatelského rozhraní či širší podporu hardwaru.

Součástí nové verze bude bezpochyby rozšíření podpory QHD rozlišení u displejů nebo procesoru Snapdragon 805 od Qualcommu. Pokud se v následujících týdnech nevyskytnou žádné problémy a beta testování Windows Phonu 10 půjde podle plánu, zřejmě můžeme očekávat nová zařízení poháněna touto verzí systému na veletrhu MWC, který proběhne od 2. do 5. března v Barceloně.

Zdroj: nokiapoweruser.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat