reklama

Lumia Camera pro všechna zařízení s Windows Phone

Lumia Camera pro všechna zařízení s Windows Phone
2015-01-18T13:50:16+02:00
• 18. 1. 2015

Většina uživatelů Windows Phone jistě sdílí názor, že výchozí aplikace pro fotoaparát není zrovna tím nejpohodlnějším řešením pro pořizování fotografií. Velkou část displeje zabírají ovládací prvky a aplikace nenabízí žádné funkce pro vylepšení snímku. Naštěstí je zde k dispozici náhradní a v mnoha ohledech daleko lepší aplikace – Lumia Camera. Ta nabízí spoustu různých nastavení pro vyladění vaší fotografie k dokonalosti, včetně úpravy osvětlení, nastavení ISO či zaostření přímo tam, kam potřebujete.

Smůlu ovšem mají ti uživatelé, kteří si pořídili telefon s Windows Phone od jiného výrobce, než je Nokia. Aplikace Lumia Camera je totiž exkluzivně dostupná právě jen pro telefony Lumia. Toto by se ovšem mělo v brzké době změnit a i uživatelé zařízení od jiných výrobců si budou moci stáhnout novou aplikaci Lumia Camera. Vyplývá to z konverzace na Twitteru, ve které vývojář Jesse Leskinen posílá šéfredaktorovi serveru Windows Central screenshot ze svého Samsungu ATIV S, na kterém je vidět nainstalovaná právě tato aplikace.

Samsung-Lumia-Camera

Aplikace pro ostatní zařízení je právě v interním beta testování a k uživatelům samotným by se mohla dostat s další systémovou aktualizací, nejspíše už s mobilními Windows 10, jejichž představení je naplánováno již na tuto středu. Představení nového systému bude možné sledovat 21. ledna od 18:00 živě na této stránce.

Zdroje: twitter.com, wmpoweruser.com

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim