reklama

Google Cast – stream hudby přímo do reproduktorů

Google Cast – stream hudby přímo do reproduktorů
2015-01-05T19:16:44+02:00
• 5. 1. 2015

Už jsme se od Googlu dočkali zařízení Chromcast, díky kterému můžeme sdílet většinou multimediální obsah našeho zařízení do televizí. Avšak doposud chyběla jedna zásadní věc. Tou je sdílení také například pouze zvuku, který si chceme pustit. A právě tento problém Google řeší novým nápadem s názvem Google Cast.

V podstatě se bude jednat o propojení zařízení s lokálními reproduktory, na kterých se už podílí některé známé firmy. Mezi ně patří například Sony, LG a Denon. Samozřejmě si hudbu nepustíte jen tak na nějakém reproduktoru. Vše bude jištěno pomocí Wi-Fi, jako je tomu u Chromecastu.

Nicméně nemusíte mít strach z odlišností. Vše je přizpůsobeno a stvořeno tak, aby se uživatelé zvyklí na Chromecast nemuseli přeučovat na něco jiného. Tlačítko pro „Cast“ je naprosto stejné. Akorát místo mediální obsahu budete slyšet jen hudbu, kterou chcete. Aplikace by měly být s touto technologií plně kompatibilní, čili Play Music vám už v podstatě nyní může přehrávat hudbu do reproduktoru. Další aplikace, které byly tvořeny pro Chromecast, by měly také fungovat, tudíž nemusíte zbytečně stahovat další a další aplikace. Ukázku toho, jak to celé funguje, naleznete ve videu níže.

Zdroje: androidpolice.com, droid-life.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim