reklama

Aplikace OneDrive pro Windows Phone dostane podporu offline procházení

Aplikace OneDrive pro Windows Phone dostane podporu offline procházení
2015-01-10T09:00:09+02:00
• 10. 1. 2015

OneDrive je mezi uživateli Windows Phone zřejmě nejvyužívanějším a nejoblíbenějším cloudovým úložištěm. Nedávno dostala jeho aplikace pro Windows Phone několik aktualizací, které přinesly především opravu chyb, vylepšení plynulosti aplikace a především kompletní změnu vzhledu v poslední z aktualizací.

onedrive_windows_phone_new_ui_leade

Uživatelé tohoto cloudového úložiště jistě vědí, že v jeho desktopové verzi je možnost zpřístupnit si vybrané soubory offline, a mají tedy možnost přistupovat ke svým souborům, i pokud zrovna nejsou připojeni k internetu. Takovouto možnost by měla v budoucnu podporovat také aplikace OneDrive pro Windows Phone. Nebylo zatím sděleno, kdy přesně by měla tato funkce přijít, ale bylo potvrzeno, že se na ní pracuje a v budoucnu bude do aplikace zakomponována.

Pokud tuto aplikaci ještě ve svém telefonu nemáte, můžete si ji zdarma stáhnout z Windows Phone Store z následujícího odkazu přes web, nebo naskenováním QR kódu přes svůj telefon.

[winphone cena=’Zdarma‘]onedrive/ad543082-80ec-45bb-aa02-ffe7f4182ba8[/winphone]

Zdroj: windowscentral.com

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim