reklama

5 aplikací ze storu – to nejlepší z nových aplikací pro Android

5 aplikací ze storu – to nejlepší z nových aplikací pro Android
2015-01-28T12:00:57+02:00
• 28. 1. 2015

Starlike

Tato aplikace vám umožní využívat Twitter, Facebook a Linkedln naráz. Pokud chcete tyto sociální sítě sledovat v jedné aplikace, je jasnou volbou.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

logo-app Starlike AOL Inc. Zdarma ANDROID

Xpire

Xpire vám umožní využívat Twitter se zprávami, kterým můžete nastavit tzv. životnost. Určíte tak každému příspěvku, jak dlouho bude na vašem profilu zobrazen.

unnamed (1)_result unnamed_result

logo-app Xpire Xpire, LLC Zdarma ANDROID

QualityTime – My Digital Diet

QualityTime vám umožní sledovat, jak dlouho jste používali určité aplikace. Aplikace sleduje po celý den, kdy a v kolik jste začali používat jakoukoliv aplikaci. Podle statistik pak můžete zlepšit svou organizaci času, pokud jste např. na sociálních sítích příliš dlouho.

unnamed (1)_result unnamed_result

logo-app QualityTime - My Digital Diet ZeroDesktop Inc. Zdarma ANDROID

GIF Camera

GIF Camera umožní vytvářet gify a to tak, že se po pořízení snímků automaticky otevře nastavení pro vytvoření GIFu. K nastavení máte několik možností.

unnamed (1)_result unnamed_result

logo-app GIF Camera listen5 Zdarma ANDROID

AccuWeather

Počasí od Accuweather patří k těm nejlepším, přičemž jsme se nedávno dočkali redesignu. Nový vzhled widgetu se povedl a rozhodně jej doporučuji vyzkoušet.

unnamed (1)_result unnamed_result

logo-app AccuWeather Platinum (placená) Accuweather.com 2,99 US$ ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim