reklama

Kochejte se akváriem ve svém zařízení

Kochejte se akváriem ve svém zařízení
2014-12-24T15:00:31+02:00
• 24. 12. 2014

Operační systém Android nám nabízí jednu velkou výhodu, čímž je mít nastaveno pohyblivé pozadí. Jistě si vzpomínáte na legendární akvárium z PC, které v té době chtěl mít opravdu každý. Nyní je k dispozici pro Android taktéž mnoho akvárií, ale za zmínku stojí jen velmi málo z nich, kvůli jejich kvalitě.

unnamed (4)_result unnamed (1)_result unnamed (2)_result

Aquarium 3D Live Wallpaper Pro nabídne všem uživatelům pohled na velmi kvalitně zpracovanou živou tapetu, která se povedla. Akvárium umožňuje nastavení mnoha druhů ryb, které budou ve vašem zařízení plavat na obrazovce. Akvárium má také několik funkcí, jako je změna denní doby, nastavení nejrůznějších pozadí pro ryby a také 3D efekt, o který se autoři alespoň snažili.

unnamed (9)_result unnamed (8)_result unnamed (7)_result

Aquarium 3D je ke stažení ve dvou verzích, přičemž placená nabídne odemčení nejrůznějších typů ryb atd.

logo-app Aquarium 3D Live Wallpaper Pro Pixign 1,46 US$ ANDROID logo-app Aquarium 3D Live Wallpaper Pixign Zdarma ANDROID

 

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim