reklama

Apple zvažuje návrat 4palcového modelu

Apple zvažuje návrat 4palcového modelu
2014-12-28T11:12:00+02:00
• 28. 12. 2014

Letos Apple překvapil, když oficiálně uvedl nové iPhony s většími úhlopříčkami displejů. Ačkoliv prodejní čísla hovoří o úspěchu, skalní zastánci volali po 4palcové verzi. Ve výsledku se zájemci o novinky museli smířit s většími rozměry a pokud chtěli menší verzi nového iPhonu, museli sáhnout po iPhonu 6, který nabízí 4,7palcový zobrazovací panel.

iPhone6-34R-SpGry_iPhone6Plus-34L-SpGry-flwr

Web Apple Insider získal informaci, že Apple zvažuje návrat menšího modelu. Konkrétně by měl nabídnout úhlopříčku 4 palců a měl by tak nahradit spíše iPhone 5c. Společně s uvedením na trh by se měly objevit další dva modely, které by se držely nastavených rozměrů letošních novinek. Apple by tak mohl nabídnout tři smartphony, čímž by uspokojil větší množství zákazníků.

Ačkoliv tuto spekulaci uvítá větší množství fanoušků Apple produktů, není zcela jasné, jestli dojde k uvedení. Pokud bychom se dočkali mini verze iPhonu, jednalo by se pravděpodobně o velkého konkurenta pro jiné top modely, zejména s ohledem na menší rozměry. Právě takových smartphonů je na trhu jako šafránu.

Zdroj: appleinsider.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim