reklama

VideoSelfie je v kurzu

VideoSelfie je v kurzu
2014-11-03T07:25:06+02:00
• 3. 11. 2014

Podle zakladatelů této mobilní aplikace, kteří uspěli ve startupu v minulém roce jsou VideoSelfie to, po čem zákazníci touží. Podařilo se jim od investorů získat 1,2 milionů dolarů za nápad, podle kterého můžete upravovat videa v reálném čase. Stejně jak jsou u fotografií populární nevšední filtry nebo různé dekorace,  tohle čeká také videa. Aplikace se objeví na trhu každým dnem a inspiruje se aplikací Unda od stejnojmenné společnosti, která je především zaměřená na videohovory, kdežto VideoSelfie je hlavně o sociálních interakcích.

img_0267                        img_0268

Systém funguje na základě sledování obličeje a pohybů. Až se vyzdobíte k obrazu svému, tak začnete nahrávat a grafika se bude přizpůsobovat dění kolem vás. Video můžete vylepšit o hudbu nebo vlastní dekorace ve formátu PNG. Hlavním příjmem japonské firmy budou inapp nákupy za další dekorativní doplňky. Tyto aplikace jsou na východě populární, což říká CEO společnosti Oscar Noriega:

„Video messaging se stal přeplácaným prostorem a my jsme věděli, že se musíme odlišit, a tak jsme začali investovat hodně času do vývoje vlastní technologie pro sledování pohybu a sledování obličeje umožňující uživatelům rychle dekorace jejich video zprávy. Nyní se chceme zaměřit na nahrávání, zdobení, editaci a sdílení, i když chceme zachovat nějaké základní zasílání zpráv a komunitní funkce.“

Zdroj: techcrunch.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat