reklama

Padejte rovnou dolů s AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!!

Padejte rovnou dolů s AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!!
2014-11-10T17:20:25+01:00
• 10. 11. 2014

Pro chytrá zařízení nalezneme tisíce her, spousty z nich jsou velmi obsáhlé, obsahují příběhy apod. Existují naštěstí i hry, kdy není potřeba zdlouhavě projíždět příběh atd. a pro zábavu stačí i pár minut hraní. Jednou z takových her je i AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!!

aaaaaa-featured

AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! je hra, ve které je vaším úkolem padat dolů a vyhýbat se nejrůznějším překážkám. Váš úkol je velmi jednoduchý – získat co největší skóre a dostat se na zem. Mnohdy to není snadné, jak to vypadá. Hru doporučuji lidem, kteří neradi hrají zdlouhavé hry a baví je takovéto rychlé hry bez příběhu se snadným cílem.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result unnamed (3)_result unnamed (4)_result

 Za AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! zaplatíte na Androidu 62 Kč, na iOS vás hra vyjde bezmála na 90 Kč.

logo-app AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! Dejobaan Games, LLC 2,99 US$ ANDROID logo-app AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! (Force = Mass x Acceleration) Developer Zdarma iOS

 

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim