reklama

HTC Rapid Charger 2.0 – pouze pro vybrané telefony a rychlejší nabíjení

HTC Rapid Charger 2.0 – pouze pro vybrané telefony a rychlejší nabíjení
2014-11-03T18:50:33+01:00
• 3. 11. 2014

HTC už je nyní připraveno vyslat na světlo světa svou novou rychlou nabíječku, která umožní, některým telefonům, zvýšit rychlost nabíjení až o 40 %, oproti běžným nabíječkám. HTC Rapid Charger 2.0 využívá technologii Quick Charge 2.0 od Qualcommu, která byla vypuštěna do světa již minulý rok, kdy již poháněla SoC Snapdragon 800 a je podporována ve všech novějších verzích.

HTC-Rapid-Charger-20

Ačkoliv HTC Rapid Charger 2.0 je kompatibilní se všemi telefony HTC, pouze některé produkty budou moci těžit z oné 40% výhody. Zde jsou telefony, které tuto výhodu budou moci využít: HTC One (M8), HTC One (M8) Harman Kardon Edition, HTC One (E8), HTC One remix a HTC Desire EYE. Bohužel není jasné, zda HTC One (M8) pro Windows je do tohoto listu zahrnuto také.

V současné době HTC neuveřejnilo, kdy se Rapid Charger 2.0 dostane na trh, ani kolik bude je cena. Nicméně je pravděpodobné, že jeho cenovka se bude blížit Turbo Chargeru od Motoroly, který se aktuálně prodává za 34.98 $ (~ 780 Kč).

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim