reklama

Foxconn investuje do výrobní linky, bude jen pro Apple

Foxconn investuje do výrobní linky, bude jen pro Apple
2014-11-24T08:45:41+01:00
• 24. 11. 2014

Letos Apple představil hned dva nové iPhony, přičemž jako každý rok se novinky zpočátku nestíhaly vyrábět. Do dnešního dne ale panuje mírný nedostatek většího modelu – iPhonu 6 Plus, a to zvláště v 64GB variantě. Na opravě tohoto nedostatku ale Apple pracuje. Jeho výrobce Foxconn pro něj totiž údajně chystá továrnu pro zvýšení produkce.

iphone_foxconn

Dceřiná společnost Foxconnu, která vyrábí především zobrazovací panely, má údajně investovat 2,6 miliardy dolarů (v přepočtu asi 60 miliard korun) do nové výrobní linky. Ta bude s největší pravděpodobností určena právě Applu pro zvýšení kapacity továrny. Výstavba má začít již příští měsíc a masová produkce pak na začátku příštího roku.

Tímto krokem Apple bude moci pokrýt svou veškerou poptávku. Je tedy otázka, zda nebude po novém roce po Vánocích již pozdě. Na druhou stranu produkty Applu v poslednch letech nezaznamenaly nějaký velký úbytek prodejů po svátcích na konci roku.

Zdroj: pocketnow.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim