reklama

Tvůrce Xposed Framework se vyjádřil k podpoře Androidu Lollipop

Tvůrce Xposed Framework se vyjádřil k podpoře Androidu Lollipop
2014-10-25T06:49:18+02:00
• 24. 10. 2014
1

Autor Rovo89 známého Xposed Frameworku (dále jen „XF“) pro Android se dnes vyjádřil k podpoře nového Androidu 5.

xposed-header1-590x200

Je známo, že Xposed framework funguje pouze na telefonu, kde je využíváno běhové prostředí dalvik. Uživatelé používající ART si tím pádem nemohli užívat výhod XF. Google oznámil, že nový Android Lollipop poběží na ART, což vyvolalo značnou diskuzi v řadách uživatelů XF. Rovo89 se k této situace vyjádřil docela zajímavě, místo očekávaného nadšení jsme se dočkali spíše klidného výroku. Dle jeho slov nemá příliš mnoho času a motivace k práci na nové verzi, která by běžela na ART. I přesto se do vývoje dá.

Uživatelům autor taktéž vzkázal, že Xposed Framework nebude dostupný brzy po vydání nového Androidu, ale spíše se dočkáme až po delším časovém úseku. Rovněž si Rovo89 není jistý tím, že nový XF na Androidu Lollipop bude vůbec fungovat, přesto doufá, že bude XF kompatibilní s většinou zařízení, jako je tomu dnes.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Jan Gruncl

24. 10. 2014, 15:24

Nedá mi to – Dalvik a ART nejsou protokoly, ale runtime. A je více než žádoucí, aby používaly oba stejné protokoly :-).

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim